zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

RSS kanály

Jedná sa o technológiu, ktorá umožňovala, poprípade ešte stále umožňuje, užívateľovi udržiavať si neustály prehľad o konkrétnom obsahu na určitých webových stránkach či v iných zdrojoch. Samotná skratka RSS má hneď niekoľko významov, avšak najčastejšie ide o Rich Site Summary alebo Really Simple Syndication.

RSS kanály sú preto akési zoznamy informácií, ktoré si užívateľ môže nastaviť k obrazu svojmu. To umožňuje užívateľovi viesť si prehľad a byť stále v obraze, a to nezávisle od nastavenia konkrétneho webu alebo iných užívateľov. Tieto informácie sú navyše veľmi dostupné, a preto častokrát nie je potrebné sledovať ani samotné weby, z ktorých informácie pochádzajú. Sledovať je pritom možné nielen napríklad novinky či aktuality zo sveta, ale tiež ceny produktov v internetových obchodoch a podobne.

Z pohľadu SEO optimalizácie sú následne RSS kanály významné v tom zmysle, že užívatelia nemusia navštevovať stále dokola konkrétne stránky, ale všetky relevantné informácie môžu sledovať prostredníctvom špeciálnej RSS čítačky. Optimalizovaný web je preto dobré mať nastavený i tak, aby bolo možné jednoducho nastaviť odber informácií v zmysle RSS kanálov.

4.1/5 - (9 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.1/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol