zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Rozdiel tu je

Kde kto by sa mohol domnievať, že keď náš internetový podnikateľ niečo vyvesí na svojom webe, osloví týmto ako naše končiny, tak aj celý svet. A že teda medzi internetovým podnikaním v rámci nášho územia a tým cezhraničným nebude žiadny rozdiel. Internet je predsa všade tá istá sieť, internetom je prepojený celý svet, a tak by to malo fungovať u nás aj v cudzine identicky.

Avšak ako prax ukazuje, je vnútorný a zahraničný internetový obchod významne rozdielny. A určite sa nedá spoliehať na to, že ak funguje niečo u nás, zafunguje to rovnako aj niekde v cudzine.

Prienik nášho e-shopu na zahraničné trhy je určite oveľa zložitejší, než hranie sa na pomyselnom vlastnom piesočku. Každý trh má svoje špecifiká, a tým je nutné sa podriadiť.

Predovšetkým treba vziať do úvahy to, že úmerne rozlohe teritória, ktoré chce náš podnikateľ ovplyvniť, stúpa konkurencia. A presadiť sa v početnejšej konkurencii je oveľa zložitejšie, než ako je to iba na našom relatívne malom trhu.

Ďalej sa potom treba zamyslieť aj nad tým, aká je mentalita potenciálnych zahraničných klientov, na čo títo reagujú pozitívne, na čo negatívne a na čo napríklad tiež nereagujú vôbec. A tomu je pochopiteľne nutné prispôsobiť ako reklamu a propagáciu, tak aj optimalizáciu pre internetové vyhľadávače.

V cudzine budú predsa ľudia hľadať určite iné kľúčové slová ako u nás, a tieto je teda potrebné vybrať úmerne panujúcej realite.

Rovnako tak treba využiť aj odlišný linkbuilding. Nikto z cudzincov predsa nevyužije odkazy umiestnené na slovenských weboch, ktorým nerozumie, je teda potrebné zaistiť si aj v týchto cudzích krajoch dostatok odkazov na tamojších kvalitných a relevantných weboch.

A pochopiteľne je potrebná aj kvalitná doména, ktorá sa v tom zahraničí presadí, aj oslovovanie tamojšej potenciálnej klientely ako obsahovými textami, tak aj reklamou, newslettermi a ďalšími materiálmi v tamojšom jazyku.

A najskôr až potom, čo je tomu tak, a potom, čo sa tu vyriešia aj potenciálne komplikácie s medzinárodnou dopravou, zahraničnými platbami, rozdielnymi daňami a clom a podobne, sa dá dúfať v možný úspech.

A niečo také býva nad sily nášho podnikateľa, ktorý by tak mal určite využiť odbornú pomoc. Bez ktorej sa sotva dosiahnu medzinárodné úspechy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol