zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Reklamy sú rôzne

K tomu, aby sa darilo akémukoľvek podnikaniu, vrátane toho internetového, je potrebná ideálna reklama. Teda počiny, ktoré k tomu, kto ponúka, privádza tých, čo to ponúkané zháňajú. To je logické.

Samozrejme ono nestačí len priviesť záujemcov. Je treba ich prinúť k tomu, aby „si vyhodili z kopýtka“. A to už reklama nedokáže vždy efektívne ovplyvniť.

Má byť reklama skutočne efektívnym nástrojom, musí prinášať zisky. A z tohto hľadiska je ideálna PPC reklama. Teda reklama, pri ktorej nejde ani tak o to, koľko privedie na web návštevníkov, ako skôr o to, koľko z ľudí, ktorých naláka, to takisto dotiahne do úplného konca, teda nakúpia a zaplatia, nakoľko sa peniaze investované do danej reklamy vyplatia.

PPC reklama je teda vysoko účinným typom reklamy. Pretože u nej ide o práve o výšku úspešnosti, nie o počet obyčajných zhliadnutí alebo otvorenie niektorej z internetových stránok.

Podobná reklama začína spravidla schôdzkou obchodníkov s klientmi, na ktorej sa preberie všetko, čo s daným konkrétnym projektom súvisí. Potom sa tiež stanovia hodnotiace metríky a cenové hranice, navrhuje sa stratégia, ako voľba kľúčových slov, reklamných systémov, formátov reklamy a podobne.

Nasleduje navrhnutie štruktúry reklamnej kampane a inzercie, vyrobia sa bannery pre remarketing, účty sa prepoja so štatistikami návštevnosti, aby sa zaistilo meranie konverzií.

Čo ale stále nie je konečná stanica. Ako totiž vraveli múdri filozofovia, nedá sa dvakrát vstúpiť do tej istej rieky, všetko plynie, a je teda potrebné sledovať efektivitu takejto reklamy a chovanie nalákaných zákazníkov a návštevníkov priamo na webe a podľa toho PPC reklamu hodnotiť a zdokonalovať. Čo obnáša obmenu kľúčových slov, testovanie novej inzercie atď.

Ak je takáto reklama prevádzkovaná optimálne, je vysoko účinná, flexibilná a efektívna. Nejde o žiadne mrhanie prostriedkami, ale o efektívnu propagáciu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol