zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Recyklujte obsah

           Weby je treba zásobovať meniacim sa obsahom, teda textami, vzťahujúcimi sa k problematike, ktorá je pre dotyčné virtuálne prezentácie určená. Toto platí pre všetky weby bez výnimky, tie zamerané na marketing nevynímajúc.

           Takéto obmeny obsahu sú účinné. Lenže ide o činnosť ktorá je častokrát veľmi náročná. A preto je veľakrát vhodné, či priamo žiadúce si ju uľahčiť. A takéto uľahčenie je možné dosiahnuť napríklad aj recykláciou obsahu.

           Takáto recyklácia môže byť veľmi efektívnym nástrojom marketingovej komunikácie, prinášajúcim svoju úrodu. Takýmto recyklovaným obsahom sa dá osloviť publikum aj vyhľadávacích robotov, a to bez nutnosti prichádzať stále s niečím novým. Na to podnikatelia pochopiteľne v nejednom prípade nemajú čas, náladu a možno ani schopnosti.

           Dá sa tak jednoducho vziať už skôr použité články, videá či grafiky a ich úpravou im vdýchnuť nový život a opäť nájsť pre ne uplatnenie v podobe opätovného zverejnenia, trebárs i na inom komunikačnom kanáli než pôvodne.

           Je logické, že takto postupovať sa dá dá len s nadčasovými materiálmi, ktoré v priebehu doby nestrácajú svoj význam, a že je zároveň potrebné aj ich skutočne dôkladné prepracovanie, aby tieto neboli vyhľadávačmi považované za duplicitný obsah, čo nielenže nie je prínosný, ale je naopak penalizovaný.

A ako teda na to?

Vďaka recyklácii sa tak dá znovu využiť toho, čo sa už v minulosti osvedčilo. A to bez nutnosti vymýšľať stále niečo nové. Ušetrí sa tým čas i sily, dájú sa použiť už skôr využité kľúčové slová a tým si zlepšiť SEO skóre aj návštevnosť, osloviť viac ľudí. A o to predsa ide.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol