zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Propagácia je krajne dôležitá

Aj tí, ktorí podnikajú na internete, potrebujú propagáciu svojej ponuky. Ak by sa domnievali, že uspejú len vďaka kvalitnému a cenovo a inak výhodnému atraktívnemu sortimentu, dočkali by sa iba horkého sklamania, a ak by sa spoliehali iba na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, potom by tiež mohli skončiť predčasne, skôr, než by táto zafungovala a poskytla im to, čo sa od nej tradične očakáva. Pretože dokonalá ponuka nezmôže nič, pokiaľ sa o nej verejnosť nedozvie, a samotná SEO tiež nie je všespasiteľná, a hoci pomáha, zázraky robiť nevie.

A keď tak chce niekto skutočne uspieť, musí si získať priazeň, a to aj v tých najpoužívanejších internetových vyhľadávačoch s pomocou reklamy. A keď už tu má ísť o reklamu, na ktorú je spoľahnutie, malo by sa vsádzať na PPC.

Pokiaľ má takáto reklama fungovať, musí mať logicky čo najdokonalejšie umiestnenie, a to aj vo vyhľadávačoch. A napríklad na Google je táto nevyhnutne spojená so správnou voľbou kľúčových slov, na ktoré práve Google cieli predovšetkým.

Zadávateľ reklamy by tak mal určite vedieť, ako ktoré z kľúčových slov na publikum, ktoré má byť oslovené, pôsobí, akej popularite sa teší. Pretože Google síce umožňuje aj cielené oslovenie určitých skupín ľudí, napríklad podľa ich pohlavia či veku, ale kľúčové slová sú tu vždy jednotkou.

A až keď si to zadávateľ reklamy ujasní, mal by na PPC reklamu v Googlu staviť. A zmieriť sa aj s tým, že je PPC reklama financovaná úmerne počtu kliknutí, takže ak sa má táto dostať všetkým na oči a byť úspešnou, určite nebude zadarmo. A čím žiadanejšie je zvolené kľúčové slovo, ktoré je s takouto reklamou spojené, tým viac jeho využitie na poprednej pozícii stojí.

A potom sa nesmie zabudnúť ešte na niečo. A síce na to, že ani dokonalá reklama nezmôže všetko. A ak už niekto investuje do špičkovej reklamy, mala by táto propagovať aj kvalitný web, teda rýchlo sa načítajúci web, na ktorom sa ľahko orientuje a kde je ponuka, ktorá za takúto propagáciu skutočne stojí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol