zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prestashop SEO

K potrebám tvorby obsahu pre internetové obchody vzniklo veľa rôznych platforiem a open source programov. Jedným z nich je aj Prestashop, ktorý umožňuje nastaviť internetový obchod do najmenších detailov. Ako už bolo spomenuté, ide o open source, vďaka čomu sú možnosti nastavení takmer neobmedzené. Tento program bol uvedený do prevádzky v roku 2007, jedná sa teda o viac než desať rokov používanú aplikáciu s bohatou podporou, a to ako oficiálnou, tak od samotných užívateľov, čiže komunitnú. Výhodou je okrem nastavenia obsahu tiež podpora platby cez internet, a to prostredníctvom PayPal, GoPlay, Google Checkout alebo ďalšími spôsobmi. Výhody tohto programu však rozhodne nekončia len u možnosti platby cez internet.

Tak ako klasický obsah internetu, aj obsah na internetovom obchode vytvoreného cez Prestashop musí byť pravidelne aktualizovaný a aktívne kontrolovaný. Využívajú sa takisto zásady SEO, ktoré môžu mať veľa rôznych pravidiel. Tie následne povedú k navýšeniu počtu návštevníkov, a teda i zvýšeniu šance k vykonaniu konverzie.

Aby bola SEO optimalizácia Prestashopu efektívnejšia, môžu si užívatelia tohto programu zakúpiť nespočetné množstvo modulov. Tie napríklad slúžia k pravidelnej aktualizácii popiskov, generovaniu vzhľadu stránky alebo tiež ku kontrole titulkov či meta description. V zásade však platia rovnaké pravidlá, ako keby sa optimalizoval ktorýkoľvek iný web. Základom preto bude správne nastavená stránka, ktorá bude priaznivá ako k vyhľadávacím robotom, tak k samotným užívateľom. Zatiaľčo v prvom prípade však ide o správnu technickú štruktúru webu, v druhom prípade je nutné disponovať atraktívnym obsahom.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol