zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Preklik

Ako preklik sa označuje kliknutie návštevníkom webovej stránky na určitý odkaz a úplné načítanie cieľového odkazu. Tieto odkazy sú najčastejšie tvorené reklamou, a preto ide z pohľadu inzerenta o žiaduci jav. O prekliku sa hovorí aj v súvislosti s modelom platby za reklamu na internete, akým je PPC čiže platba za preklik. Je však nutné rozlišovať kliknutie a preklik, nakoľko ide o dve odlišné veci. Totiž v prípade, kedy by návštevník určitej webovej stránky na odkaz klikol, ale neprišlo by k úplnému načítaniu stránky, nie je možné toto kliknutie na odkaz označiť za preklik, ale jedná sa o obyčajné kliknutie na odkaz.
Tento rozdiel má význam práve z hľadiska platby za reklamu, pretože pokiaľ by inzerent platil za kliknutie, a nie za nie preklik, mohlo by prichádzať k tomu, že užívatelia internetu si nenechajú načítať cieľový web, a preto nepríde k plnej interakcii s obsahom cieľového odkazu, čo pozíciu inzerenta značne znevýhodňuje.

4.8/5 - (12 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.8/5 - (12 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol