zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Predná pozícia sa musí presadiť

Pokiaľ sa zameriame na SEO, tak bezpochyby sa neustále vyvíja a rozhodne tento rok nie je pozadu. Každý by si mal uvedomiť, že ak dosiahne s kvalitne vypracovanými webovými stránkami prednú pozíciu, tak nemôže usnúť na vavrínoch. Môže totiž o ňu ľahko prísť, pokiaľ nebude držať krok s dobou a vývojom. Je pravdou, že nie každý je schopný a zvládne vôbec vytvoriť zodpovedajúci obsah, každopádne sa vyplatí zveriť sa do rúk odborníkov, ktorí sa neustále posúvajú dopredu s vývojom. V podstate sa dá povedať, že vedia perfektne zabaliť obsah webu tak, aby zodpovedal produktu SERP od Google.

Čo to znamená pre majiteľa webových stránok?

Skratka SERP (Search Engine Result Page) označuje stránku s výsledkami vyhľadávania vo vyhľadávačoch. Teda ako sa zdá úspešná pozícia a istá podpora podnikania. Vyrieši sa formát, ktorý bude v aktuálnom kontexte najvhodnejší  pre užívateľa. V podstate efektívna SEO stratégia by mala začať obyčajným pohľadom na web. Samozrejme sa musíte pozerať ako užívateľ, nie ako majiteľ a teda tak trochu sebakritiky v tomto prípade neuškodí. Naopak bude istým prínosom.

Stačia len tri obyčajné dotazy

Pokiaľ by ste si odpovedali kladne, potom si môžete gratulovať, vaše SEO by mohlo byť efektívne. Napriek tomu sa vyplatí pozrieť sa na nové trendy. Je pravdou, že napríklad v roku 1996 stačilo upraviť webovú stránku len výmenou alebo zameraním na kľúčové slová, ale táto doba je už preč, hoci sa musí nechať, že to skutočne ihneď ovplyvnilo umiestnenie. Postupne k tomu pribudli odkazy, nepochybne algoritmy boli stále silnejšie a Google priniesol takisto svoje. Kedysi dokonca propagoval tri najdôležitejšie faktory: obsah, odkazy a RankBrain. To v súčasnej dobe nestačí a tak je potrebné sledovať a praktizovať novinky či plány, ktoré sa chystajú v nasledujúcom období. Čo nám ale rok 2021 ešte prinesie, je veľkým otáznikom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol