zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo vsádzať na sociálne siete?

Ak sa má ktokoľvek z biznismenov, ale logicky nielen tých, na internete presadiť, potrebuje, aby sa o ňom a jeho webe v prvom rade vedelo. Čo je niečo, k čomu nedochádza automaticky, pretože je na sieti toľko ponúk, že by bolo vyslovene zázrakom, keby tu každý slávil v záležitostiach návštevnosti úspechy, ani by pre to niečo spravil.

A tak tí, čo chcú so svojimi internetovými ponukami uspieť, vsádzajú na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, ktorá má celú radu súčastí, ktoré k dosahovaniu úspechov na internete vedú. A dôležitou činnosťou je tu napríklad aj presadzovanie sa na sociálnych sieťach, ktoré môžu z akéhokoľvek webu spraviť  z outsidera hotovú star.

Je tomu tak preto, že na sociálnych sieťach nájdeme prakticky akúkoľvek skupinu našincov, akúkoľvek v kategórii ľudí. A teda sa tu nájdu aj záujemcovia o skutočne rôznorodé ponuky. Stačí na nich iba správne zacieliť a je to.

Prednosťou sietí typu Facebook, Instagram a podobne je to, že je tu značná kumulácia ľudí, ktorých tu je možné osloviť súčasne na jednom jedinom mieste. A reklamy, ktoré sa tu dajú efektívne využívať, pôsobia oveľa dôveryhodnejšie než niečo, čo je len tak vyvesené niekde inde na internete alebo dokonca mimo túto sieť. Pretože ak odberajú užívatelia týchto sietí spolu s iným obsahom aj určité reklamy a tieto potom zdieľajú ďalej, napomáhajú k tomu, aby sa o ponukách dozvedel hocikto, kto je oslovený. A keď niekomu odporučí niečo jeho známy, má to pozitívny ohlas.

Pôsobenie nejakého internetového podnikateľa na sociálnych sieťach má potom jednoznačný vplyv aj na pozíciu jeho webu v internetových vyhľadávačoch, pretože rozšírenie určitej ponuky tu vyvolá natoľko masovú reakciu, že to berú vyhľadávače ako atraktivitu takejto ponuky. Ktorú je potrebné brať do zreteľa.

Na sociálnych sieťach tak stačí tvoriť a publikovať tematický obsah alebo zdieľať obsah prevzatý, stačí tu reagovať na komentáre, aktualizovať si tu svoj profil a prispôsobovať sa potrebám klientom, a rázom sú sociálne siete k propagácii podnikateľských aktivít na internete neoceniteľným pomocníkom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol