zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo vsádzať na PPC reklamu?

Pre internetových podnikateľov je, bolo a tiež vždy bude dôležité, aby sa ich ponuky dostali až k tým, na ktoré sú zacielené a ktorými majú byť využívané. Lenže je smolou, že sa tak často nedeje. Niekedy oslovujú rôzne internetové ponuky aj tie nepravé, tie, pre ktoré to ponúkané nie je určené a ktorými to bude nakoniec rovnako ignorované, a niekedy dokonca nedoputujú žiaduce informácie k nikomu. A potom sa pochopiteľne nedajú od podnikania očakávať pozitívne výsledky.


A čo si počať, aby k takýmto nežiaducim úkazom nedochádzalo? Aby ľudia zaručene dostávali ponuky, a to tie, ktoré sú pre nich ako stvorené a ktoré nimi budú tiež využívané? Jednoducho ako to urobiť, aby internetoví podnikatelia ponúkali to, čo môžu ponúkať, presne tým, ktorým je to určené?


Skvelým pomocníkom sú v tomto ohľade PPC reklamy. A to hneď z niekoľkých dôvodov.


Predovšetkým sa takéto reklamy zobrazujú hneď v úvode toho ponúkaného internetovými vyhľadávačmi, a to práve tým, ktorí hľadajú niečo zodpovedajúce téme týchto reklám. Kto tak hľadá dajme tomu hodinky, môže si byť istý tým, že akonáhle tento pojem zadá do vyhľadávača, objaví sa mu na popredných pozíciách prvé a často nielen prvé strany odkazov PPC reklamy na tému hodinky. A nie na niečo iné.


Potom sa u PPC reklám platí len za počet kliknutí, čo znamená, že každý zadávateľ vie, koľko ľudí bolo ktorou reklamou zaujaté, a neplatí za plané nádeje. Takže sa tu nefinancuje nikto z poskytovateľov reklám zbohdarma, a prevádzkovatelia týchto reklám sa naopak snažia, aby tieto vzbudzovali čo najväčší záujem žiaduceho publika.
A cena takejto reklamy? Tá je individuálna, stanovená za každé kliknutie a úmerná trhovej hodnote daného kľúčového slova.


Keď sa nad tým teda zamyslíte, je efekt takejto reklamy nesporný. Táto je dokonalejšia ako reklamy iné, a to vo všetkých ohľadoch. A niet divu, že na ňu teda kdekto z podnikateľov na internete vsádza.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol