zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo staviť na e-mailing?

E-mailing môže byť dokonalým pomocníkom hocikoho, kto sa chce na internete presadiť, kto chce osloviť široký okruh užívateľov a získať si ich priazeň. Síce to nie je natoľko jednoduchá metóda zviditeľňovania sa ako zaplatenie si reklamnej kampane alebo vyvesovanie rôznych ponúk všade, kde sa to len dá, ale na druhej strane je to pri správnom chopení sa príležitosti skutočne úspešný spôsob, ako šíriť povedomie o určitom webe a na ňom zverejnené ponuke.
Takýto e-mailing má svoje nesporné výhody. Medzi ne patrí napríklad skutočnosť, že ide o celkom lacný spôsob komunikácie s internetovou verejnosťou, s ktorým si navyše môže každý ponúkajúci poradiť aj celkom sám. Čo u iných reklám nebýva pravidlom, o iných oblastiach optimalizácie pre internetové vyhľadávače potom ani nehovoriac.
Niekedy stojí rozjazd e-mailingu celkom málo, niekedy je tento dokonca úplne zadarmo. Pretože tu používané nástroje nestoja veľa, ba sú neraz aj zadarmo, čo by len hlupák nevyužil, a používanie takýchto nástrojov nie je ničím, s čím by si laik neporadil.
Hlavnou prednosťou e-mailingu je pochopiteľne to, že si tým ten ponúkajúci oveľa skôr zaistí, aby jeho ponuky neunikli pozornosti tých, ktorým sú určené. Zatiaľ čo totiž musíme počítať s tým, že sa zákazníci alebo iní návštevníci neraz sami od seba na najnovšie ponuky kohokoľvek sami zo svojej vôle neinformujú, e-mail, ktorý títo od toho ponúkajúceho dostanú, skôr neunikne ich pozornosti. A tak sa im dá ľahko pripomenúť.
A nielen že sa darí týmto ľuďom zaujímajúcim sa o určitú ponuku osloviť. E-maily si možno s týmito budovať aj pozitívny vzťah, ktorý nie je nikdy na škodu. A ktorý môže podporiť aj ďalšie rozšírenie okruhu návštevníkov vďaka pozitívnym skúsenostiam adresátov.
A keď sa potom nastaví také rozosielanie e-mailov automaticky, je tu zviditeľnenie nielen úspešné, ale aj celkom bezpracné. Pretože tu napríklad MailChimp alebo SmartEmailing zvládnu všeličo automaticky. A človek potom môže v pokoji podnikať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol