zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo si vybrať PPC reklamu?

Žiadny web na internete nebýva verejnosťou nájdený automaticky. Každý si musí priazeň publika nejako zaslúžiť. A hoci to znamená potrebu nespornej kvality takéhoto internetového výtvoru, nie je to ešte ani zďaleka všetko. Než na ňu totiž dôjde, musí sa o dotyčnom webe vedieť. A k tomuto účelu slúži ako hocikde inde aj reklama.

Reklama je tým, čo priláka na určitý web návštevníkov. Teda v ideálnom prípade. A až potom, čo sú títo prilákaní, má zmysel baviť sa o kvalitách toho, čo na tom webe nachádzame. A preto má aj výber reklamy svoju nespornú dôležitosť. Je totiž celá rada ponúk propagácie, za ktorými sa neskrýva nič než vyvesenie nejakej tej upútavky, ktorá ale vlastne možno ani nikoho neosloví. A to nie je to, o čo by bolo vhodné usilovať.

Ideálnou voľbou je naopak PPC reklama. Iste, je možné, že táto bude predsalen drahšia než niektoré iné ponuky propagácie, avšak má jednu nespornú výhodu. A tou je skutočnosť, že je umiestňovaná na internete vždy tak, aby ju verejnosť ľahko našla a nechala sa na ňu zlákať. A to z toho prostého dôvodu, že je dosiahnutý efekt takejto reklamy ľahko merateľný a platí sa za ňu práve úmerne tomu, koľko ľudí prinúti k tomu, aby na ňu klikli.

A vzhľadom k tomu, koľko takýchto kliknutí tu býva a koľko sa teda následne zaplatí, je logické, že nie je ani PPC reklama ideálna pre hocikoho. Menší podnikatelia by totiž často nedokázali naplno využiť jej potenciál a dávali by do tejto reklamy viac, než koľko by naopak dokázali vďaka nej z podnikania vyzískať. A preto je tu neraz vhodné uspokojiť sa iba s obmedzenou PPC reklamou, s jej nasmerovaním len na určitú oblasť, určité obdobie alebo obmedzený okruh ľudí, čo ju činí vzhľadom k menšiemu počtu preklikov lacnejšiu, a napriek tomu stále ešte dostatočne efektívnu.

A kam takúto reklamu nechať umiestniť? Najdokonalejšie sú pre našinca pochopiteľne Google Adwords a Sklik, hoci využiť sa dajú aj iné špecificky zamerané weby. Kde práve PPC reklama zaručuje prakticky okamžitý žiaduci efekt a úspech.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol