zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo práve SEO?

Weby sú tu od toho, aby na nich tí, ktorí majú čo ponúknuť, mohli niečo ponúkať tým, ktorí to teoreticky strádajú a potrebujú. A preto je úplne zásadné, aby o takomto webe vedeli vždy nielen jeho tvorcovia a prevádzkovatelia, ale aj tí, ktorým je určený. A najmä s tými posledne zmienenými tu býva často problém, súvisiaci s tým, že aj keď by títo zrejme záujem o to ponúkané mali, neraz to nenájdu. Na internete je toľko rôznych materiálov a ponúk, že sa medzi nimi vlastne ani nedá zorientovať, nedá sa zaručiť, že sa niektorá ponuka dostane práve k tým, ktorým je určená, a k toľkým z ich radov, koľkým ich je potrebné k tomu, aby sa na webe prevádzkovaný biznis vyplácal.

A preto je potrebné zaistiť svojmu webu podporu od vyhľadávačov. A to v našom prípade predovšetkým tých, ktoré sú v našich končinách najužívanejšie, teda Googlu a Zoznamu. Aj keď pochopiteľne nemusí byť na škodu ani to, ak sa súčasne zaboduje aj u vyhľadávačov iných, menej využívaných, ale napriek tomu majúcich zmysel.

Pokiaľ chceme, aby sa náš web skutočne dostal na oči veľkému počtu ľudí, je pochopiteľne vhodnejší globálny Google, ktorý je známy nielen u nás, ale aj v šírom svete. Ten už zdomácnel kdekade, a to predovšetkým preto, že sa okrem klasických počítačov úspešne adaptoval aj k používaniu na mobilných telefónoch a tabletoch. Google tak má svoje prednosti pri mobilnom vyhľadávaní, a na to by mali myslieť tí, kto v ňom chcú skutočne zabodovať.

Zoznam je potom úspešný predovšetkým u užívateľov bežných počítačov.

Či už je majiteľ webu, ktorý sa má zviditeľniť, prevádzkovateľom e-shopu alebo webu obsahovo zameraného na určitú časť našej spoločnosti, mal by sa zaujímať o optimalizáciu pre oba zmienené vyhľadávače. Prednostne pre Google, ktorý má u nás asi 85 % podielu na organickej návštevnosti, a má teda najzásadnejší význam, ktorý aj naďalej narastá. A potom pre Zoznam, ktorý je síce o dosť menej významný, ale zato je náš a je takisto hojne využívaný. Stávka na úspech v týchto dvoch vyhľadávačoch je totiž prakticky jedinou zárukou úspešnosti webov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol