zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo optimalizovať?

Viete si predstaviť, že by ste vynakladali silu a peniaze v snahe mať dokonalý web, ktorý by vás propagoval a napríklad aj priamo živil, ale napriek všetkému úsiliu by sa tento výtvor na internete netešil nijakej alebo takmer žiadnej priazni? Dokážete si predstaviť, ako by ste sa cítili, keby ste potrebovali patrične vysokú návštevnosť, ale – ako sa vraví- neštekol by tu po vás ani pes?

Nie je to príjemná predstava, však? A čo je na tom najsmutnejšie, to je skutočnosť, že to pre mnohých z našincov nie je iba obyčajná predstava. Pre mnohých je to bohužiaľ každodenná realita. Títo by chceli osloviť verejnosť, títo by chceli pomocou webu obchodovať alebo prevádzkovať nejaké iné aktivity, lenže to je zhola nemožné, pretože tu chýba druhá strana, tí, čo majú byť oslovení a čo majú prejavovať záujem.

Je to smutné. A ako to len zmeniť, ako len spraviť z ignorovaného webu web, ktorý sa bude tešiť záujmu celého zástupu ľudí?

Riešením práve tohto problému je SEO, čiže optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Tá totiž svojou realizáciou zaisťuje webom také kvality, aké sú vyžadované internetovými vyhľadávačmi, táto teda zaisťuje, aby sa vďaka dotyčnému zdokonaleniu zlepšilo postavenie konkrétneho webu v týchto vyhľadávačoch, ktoré sa následne postarajú o to, aby sa takto vylepšený web dostal až k tým, pre koho je určený, teda k širokej internetovej verejnosti.

Vďaka odstráneniu nedostatkov, ktoré sa môžu na takomto webe prejavovať, vďaka napísaniu dostatočného počtu ideálnych textov, vďaka vytvoreniu skvele fungujúcich spätných odkazov, správnej voľbe a využitiu kľúčových slov a propagácii dokáže spraviť optimalizácia aj z webu- outsidera niečo, čo sa začne tešiť záujmu tých, pre ktorých je to na ňom zverejnené určené.

A čo príde potom, ako je zaistená dostatočne vysoká návštevnosť? Predsa vytúžené úspechy. Pretože to by bolo, aby sa medzi týmito početnými návštevníkmi nenašlo takisto dosť budúcich klientov a zákazníkov!

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol