zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo nezabudnúť na optimalizáciu?

V internetovom podnikaní záleží rovnako ako v podnikaní klasickom, tom prevádzkovanom v našom reálnom svete, hlavne na dostatočnom počte náležite solventných zákazníkov. Lenže ani v reálnom, ani vo virtuálnom svete nezíska žiadny podnikateľ týchto návštevníkov a zákazníkov len tak. Všade je nevyhnutné najskôr kontaktovať ľudí, z ktorých radov by sa mohla klientela regrutovať, privábiť ich k svojej ponuke a potom ich presvedčiť o tom, že sa na ňu oplatí vsadiť, že sa do nej vyplatí niečo investovať.

Na internete však ešte ďaleko skôr než v reálnom svete stroskotá taký podnikateľ práve na zdanlivom nezáujme o jeho ponuku. Pričom je tu to slovo „zdanlivom“ úplne na mieste. Pretože je podobná nízka návštevnosť webu celkom nezávislá na tom, čo tento ponúka, nakoľko je to atraktívne a potenciálne vzbudzujúce záujem.

O webe sa proste v nejednom prípade nevie, a teda sa nevie ani o tom, čo sa na ňom ponúka. A s tým sa s ľudskými silami moc nenarobí, s tými si laik zvyčajne v nejednom prípade neporadí. Môže síce skúsiť niečo podniknúť, aby sa presadil, lenže úspech je skôr nepravdepodobný než očakávaný. A práve kvôli tomu, ako internet funguje.

Akýkoľvek web je totiž obklopený silnou konkurenciou a presadiť sa medzi ňou a dosiahnuť to, že sa práve tento dostane až k tým, komu je určený, je veľmi nepravdepodobné. A majiteľ tento web skrátka neponesie na miesto, kde bude dobre vidieť.

K tomu môže pomôcť jedine optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Pretože sú to práve vyhľadávače, čo takýto posun na ľahko objaviteľnú pozíciu umožňujú. Chce to zvoliť tie najvhodnejšie kľúčové slová, chce to postarať sa o vytvorenie dostatočných a kvalitných spätných odkazov, chce to zásobovať ten web kvalitnými textami a zbaviť ho chýb, ktoré ho poškodzujú z pohľadu internetových vyhľadávačov.

Len to dáva nádej na to, že bude dotyčný web objavený. A že následne možno bude sláviť úspechy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol