zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prečo Google Analytics?

Pokiaľ môže v dnešnej dobe niečo pomáhať biznismenom, je to napríklad aj nová aktualizácia Google Analytics. Sú to aktualizácie obsahujúce tiež umelú inteligenciu, čím je pre prevádzkovateľov webov Google Analytics ešte efektívnejší a užitočnejší ako predtým. Mať informácie je totiž v dnešnej dobe už na nezaplatenie, s takýmito informáciami sa dá uspieť v konkurenčnom boji.

Keď prevádzkovateľ webu vie, akí návštevníci mu na jeho web zavítajú a prečo a čo tu títo behom svojich návštev presne robia, vie, ako presne svoj marketing optimalizovať a ako svoj biznis viesť. Čo je predovšetkým v zložitých dobách akou je tá naša, zásadné.

Nová aktualizácia Google Analytics v súčasnosti využíva strojové učenie, ktoré poskytuje oveľa chytrejšie informácie bez nutnosti ich zložitého hľadania v nejakých iných štatistikách.

Človek tu môže byť automaticky upozorňovaný, na trendy a zmeny v metrikách jeho webu, každý sa hneď dozvie o výkyvoch návštevnosti či o záujme o ponúkané produkty, môžu tak byť odhalené aj problémy, ktoré web môžu postihnúť, aj ťažkosti, čo zaviňujú predčasný odchod potenciálnych zákazníkov z webu.

Dá sa tak získať dokonalejší prehľad o klientele a o tom, ako si počína na webe  a možnosť tomuto prispôsobiť jednanie so zákazníkmi.

A kto chce tento nástroj využívať vo svoj prospech, musí kvitovať s ďakovaním, že je táto možnosť po obyčajnej registrácii a vložení kúsku kódu na web zdarma. Potom už sa stačí iba prihlásiť a hravo sa zaistí, kto sa na webe nachádza, odkiaľ sem mieri, koľko času tu trávi a ako web opúšťa, zistí sa vek, záujmy a ďalšie údaje návštevníkov, čo umožňuje patrične regulovať svoje podnikanie.

Google Analytics totiž zberá dáta o návštevníkoch a uľahčuje kvalitnú optimalizáciu. Zistí sa tu, ako efektívne pôsobia vo vyhľadávačoch kľúčové slová a ako tieto ovplyvňujú príchod návštevníkov, dá sa tu zistiť aj to, kto tu nakupoval a koľko minul, ako efektívne sú PPC reklamy na sociálnych sieťach a vo vyhľadávačoch a čo je tu vhodné vylepšiť.

A to dokáže s podnikaním urobiť napríklad aj hotové divy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol