zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Pre úspech je možné všeličo urobiť

To príslovie o bábike, ktorá má sedávať v kúte a nájdu si ju, určite neplatí pre súkromné podnikanie. A už vôbec nie pre to internetové. Tu sa naopak musí každý zo všetkých síl snažiť, aby si ho všimli, a nemôže si dovoliť otáľať a čakať, až a či to príde samo. On by tu totiž úspech zrejme nikdy sám neprišiel.
A tak sa v prípade internetových obchodníkov optimalizuje pre internetové vyhľadávače. Teda vytvárajú sa rôzne spätné odkazy, ktorými sa má dokázať internetovým vyhľadávačom, že je takýto e-shop dostatočne podporovaný aj inými webmi a teda zasluhuje viac pozornosti, a vytvárajú sa aj ideálne interné odkazy, ktoré zase majú zaistiť, aby sa s webom pracovalo lepšie ako hľadajúcej internetovej verejnosti, tak aj práve internetovým vyhľadávačom, ktoré vedia aj kvalitu v tomto ohľade oceniť.
Ďalej sa tu zaisťujú e-shopom kvalitné texty na zákazku, vyberajú sa relevantné a súčasne aj najkonkurencieschopnejšie kľúčové slová, upravuje sa aj grafický obsah, aj rýchlosť načítania, vyberá sa ideálna url adresa, bojuje sa proti duplicite a podobne.
Na takúto optimalizáciu sa potom dá nazerať vlastne dvoma diametrálne odlišnými spôsobmi. Niekto môže povedať, že kto si dá tú prácu, respektíve investuje peniaze do odborníkov na SEO, zaslúži si, aby mal svoje stránky vo vyhľadávačoch na lepšej pozícii a oslavoval tým pádom úspechy s vysokou návštevnosťou, zatiaľ čo iný to môže brať ako nefér, pretože sa tým vlastne manipuluje s hodnotením webov od vyhľadávačov.
Ale je to vlastne jedno. Hlavné totiž je, aby sa web prepracoval vo vyhľadávačoch na miesto, kde bude vidieť, a aby teda predbehol konkurenciu, ktorú svojim posunom vpred odsunie na zadnejšie, nenavštevované pozície.
Majitelia webov ale pochopiteľne potrebujú uspieť, a tak je každý čin dobrý. A nemožno nič namietať, keď sa pokúšajú o optimalizáciu sami alebo vsádzajú na pomoc od odborníkov. Ak sú títo skutočnými odborníkmi. Pretože jediný skutočný podvod je pri optimalizácii to, čo sľubujú niektoré pochybné agentúry. A to rýchly a úplne konkrétny výsledok. Pretože je SEO beh na dlhšiu trať a je tu toľko premenných, že je isté iba to, že sa tým dosiahne pokrok.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol