seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

PPS

Termínom skrytým v tejto skratke je Pay Per Sale, čo v preklade znamená platba za obchod. Jedná sa o platobný model internetovej reklamy, kedy inzerent platí poskytovateľovi reklamy až za konečný nákup zákazníka, a nie za preklik alebo akciu návštevníka konkrétneho webu. PPS je platba, ktorá svojou podstatou spadá pod platobný model PPA, avšak PPS ukrýva niekoľko rozdielov. V oboch prípadoch však platí, že výška platby za reklamu sa odvíja od konkrétnych predajov v podobe provízií alebo percenta z nákupu, poprípade tak konverzií, ktoré uskutoční návštevník na stránke inzerenta. Iný termín pre Pay Per Sale môže byť aj CPS, teda Cost Per Sale.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol