zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

PPA

Pod skratkou PPA sa skrýva spojenie slov Pay Per Action. Toto spojenie slov sa používa pre označenie prevádzkového odmeňovacieho modelu v oblasti internetovej reklamy. V preklade tak Pay Per Action znamená platbu za akciu, kedy inzerent platí poskytovateľovi reklamy alebo reklamného priestoru až vo chvíli, kedy sa návštevník dostane na určité webové stránky na základe odkazu a následne vykoná definovanú akciu. Táto akcia je označovaná ako konverzia a spravidla sa jedná o cieľ webových stránok.
PPA sa dá využiť nielen v prípade internetových obchodov, kedy platba za inzerciu je realizovaná na základe nákupu prostredníctvom odkazu, ale ďalšie možné využitie PPA je tiež pri vyplnení dotazníku, odbere emailových noviniek alebo trebárs uskutočnenia telefonického rozhovoru. Konkrétne platobné podmienky si stanoví poskytovateľ reklamy a inzerent.
Výhodou platby za akciu je predovšetkým skutočne cielená reklama a platba za ňu. Každopádne PPA môže byť rizikovejšia, než ostatné spôsoby platby za reklamu. Najčastejšie je platba za akciu používaná v prípade menších webových stránok, než obsiahlych webov.

4.7/5 - (4 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (4 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol