zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Pozor na skóre kvality

PPC reklama je velice užitočná vec, pokiaľ sa ňou dosahuje toho, čoho sa ňou má dosiahnuť. To dá rozum. Avšak dosiahnuť takýto úspech, to chce predovšetkým snahu a know-how.

Aby bola na Google reklama úspešná, musí dosiahnuť čo najvyššie takzvané skóre kvality. Vďaka nemu klesá cena za preklik a zároveň sa reklama zobrazí v ponuke vyššie.

Pri tomto skóre sa jedná o hodnotenie toho, ako dobre sa konkrétna reklama chová na online trhu, na desaťbodovej stupnici. A o umiestnení v tomto rebríčku rozhodujú tri základné komponenty:

Podľa týchto kritérií sa určuje, nakoľko sú dotyčné reklamy vhodné pre cieľové publikum, nakoľko dobre interaguje publikum s dotyčnými reklamami, nakoľko sa tu dosahujú ciele ako je napríklad konverzia či návštevnosť.

Kto dosiahne vysoké skóre, umiestňuje sa vyššie, a to aj pokiaľ sa  tu ponúka len nižšia cena za rovnaké kľúčové slová, než akú ponúkajú konkurenti.

A ako sa takéto skóre kvality vylepšuje?

Týmito metódami sa dá dosiahnuť úspešná optimalizácia PPC reklám. A rozhodne neuškodí ani to, keď inzerujúci preštuduje PPC reklamy úspešných konkurentov a inšpiruje sa u nich vo voľbe kľúčových slov atď.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol