zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Pomôže aj ‚dlhý chvost‘

Ten, kto chce svojmu webu zaistiť vysokú mieru návštevnosti s pomocou internetových vyhľadávačov, musí pochopiteľne staviť na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Pretože jedine tak je možné web žiaducim spôsobom zdokonaliť a urobiť ho atraktívnym práve pre vyhľadávače, ktoré ho umiestnením jeho odkazu na prednej pozícii urobia pre internetovú verejnosť ľahko objaviteľným.
Lenže problém je v tom, že optimalizujú mnohí, všetci, ktorí chcú získať spomínanú výhodu. A potom sa ani optimalizovanému webu nemusí s určitým kľúčovým slovom dariť. Pretože ak využijú pre SEO určité rovnaké kľúčové slovo desiatky, stovky, tisíce alebo aj milióny majiteľov webov, je jasné, že sa všetci do čela ponúk nezmestia. S takým kľúčovým slovom ich potom uspeje len niekoľko.
A čo tí ostatní? Tí pochopiteľne musia ísť na túto záležitosť inak. A to znamená napríklad aj využitie toho, čomu sa hovorí long tail, pekne po slovensky dlhý chvost.
Znamená to, že keď s určitým kľúčovým slovom bodujú najvýznamnejšie a dlho existujúce e-shopy, musia tie nové alebo menej autoritatívne zvoliť trochu iné riešenie. A síce staviť nie na jednotlivé slová, ktoré sa vyskytujú na množstve rôznych webov, ale na súslovia a dlhšie frázy, pri ktorých je tiež predpoklad ich hľadanosti internetovou verejnosťou, avšak nižšia konkurencia medzi prevádzkovateľmi webov.
A nižší počet webov využívajúcich určité súslovie či frázu ako kľúčové slovo znamená nielen nižšiu konkurenciu a väčšiu nádej na úspech vo vyhľadávaní. Znamená výhodu aj v tom, že hľadajúca verejnosť využívajúca takéto súslovia je už v konečnej fáze rozhodovacieho procesu a je tak väčšia nádej, že z tých, ktorí práve toto hľadajú, vzíde oveľa väčšie percento zákazníkov. Taký long tail nevyužívajú ani tak tí návštevníci, ktorí o obstaraní si niečoho takého len uvažujú, ako skôr tí, ktorí už majú konkrétny záujem. A to umožňuje uspieť aj prevádzkovateľom menej významných webov, ktoré by inak proti silnejšej konkurencii neobstáli.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol