zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Pomoc menom linkbuilding

Niektorí z nás hľadajú na internete stále to isté, a majú tak výhodu v tom, že vedia, kde to nájdu. Tí si svoj obľúbený web pamätajú a neomylne na neho mieria.

Lenže čo tí, čo netúžia stále po tom istom? Čo tí, ktorí hľadajú to, čo potrebujú, a tým je každú chvíľu niečo iné? Tí už to proste na rovnakom webe nenájdu, tí musia hľadať rôzne ponuky všade možne. A musia teda zakaždým nájsť web, ktorý dokáže ich potreby uspokojiť.

Ľudia teda môžu na internete hľadať, a to pokojne aj neskutočne dlho. V tom im vôbec nikto nebráni. Ale navzdory dlhému hľadaniu sa nemusí podariť nájsť to celkom najdokonalejšie z toho hľadaného. Prípadne sa dokonca nemusí podariť nájsť to požadované vôbec. Pretože je webov na internete nepreberne a vyznať sa v nich je tak vlastne nemožné. A nájsť tu to pravé je dielom šťasteny, alebo skôr internetových vyhľadávačov.

A čo pomáha ako tým hľadajúcim, tak aj tým, kto to hľadané na internete poskytujú, ale sú vzhľadom k panujúcej konkurencii takmer neobjaviteľní?

Je to pochopiteľne optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Tá totiž pozostáva z práve takýchto činností, čo k zviditeľneniu určitého webu prispievajú veľkou mierou. Ako odstraňovanie nedostatkov z webu samotného, tak aj vytváranie textov slúžiacich ako jeho obsah alebo majúcich propagačnú funkciu, prípadne reklama a propagácia, zohrávajú rozhodujúcu úlohu v tom, ako bude určitý web hodnotený internetovými vyhľadávačmi a nakoľko privilegovane ho tieto budú poskytovať hľadajúcej verejnosti.

A určite sa nesmie zabudnúť ani na linkbuilding, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou takejto optimalizácie. Ten sa totiž stará o to, aby boli ma web privádzaní návštevníci iných webov. A to tak, že na hojne navštevovaných a relevantných weboch vytvára skvele fungujúce spätné odkazy, ktoré sú pomyselnou skratkou vedúcou z cudzieho webu na ten propagovaný.

Vytvoriť dokonalé spätné odkazy je hotová veda, to mi verte. Ale vyplatí sa to. Pretože je každý užívateľ, ktorý je na web privedený, dôležitý. Z každého sa môže stať zákazník, ktorý by bol inak možno len kvôli nevedomosti stratený.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol