zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Pomalosť sa nevypláca

V dobách, kedy sa u nás objavil internet prístupný verejnosti po prvýkrát, sa jeho kvality vlastne nijako veľmi neriešili. Bolo jedno, nakoľko bol rýchly alebo pomalý a nakoľko rýchlo alebo pomaly sa internetové stránky načítali, pretože to bolo cez telefónnu linku a modem tak či tak pomalé, a nikto neposudzoval ani ďalšie kvality webov, pretože tie rovnako našiel iba ten, kto ich dosť usilovne hľadal alebo kto mal šťastie.
Ale to už je minulosť. Dnes tu máme na internete silnú konkurenciu rôznych ponúk, máme tu internetové vyhľadávače, a tak sa musia weby predháňať vo svojej dokonalosti, aby sa presadili. A teda sa aj otázka rýchlosti ich načítania stala neodmysliteľnou súčasťou optimalizácie pre internetové vyhľadávače, súhrnu činností, ktoré zaisťujú webom lepšie pozície v internetových vyhľadávačoch a tým aj väčšiu nádej na návštevnosť.
Dnes už jednoducho aj na rýchlosti načítania stránok nesmierne záleží. Ľudia už nevydržia čakať, až sa im niečo pomaly načíta, a vyhľadávače tak pomalé internetové prezentácie nikomu nevnucujú a umiestňujú ich medzi relevantnými ponukami horšie ako rýchlejšiu konkurenciu. A hoci pri optimalizácii nejde iba o rýchlosť, ani tá sa tu nesmie podceňovať. Aj tá patrí k dôležitým technickým vlastnostiam webov. A keď sa stránky načítajú pomaly a škodia im to, treba to zmeniť. K lepšiemu, pochopiteľne.
A tak sa rýchlosť webov meria nástrojmi ako GTmetrix, Pingdom, Lighthouse alebo Google Page Speed Insights, a keď je uznaná nedostatočnou, vykonávajú sa potrebné zmeny. A čoho sa týkajú? Optimalizácia obrázkov a iných mediálnych súborov, minimalizácia požiadaviek http, zmenšenie a kompresia kódu, povolenie ukladania do medzipamäte počítača a použitie siete na doručovanie obsahu, teda toho, čo môže mať a máva na rýchlosť načítania pozitívny dopad. Pretože sa stránky musia načítať rýchlo, aby bola nádej na dostatočne kvalitné umiestnenie v internetových vyhľadávačoch a na patričný záujem internetovej verejnosti.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol