zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Podradný web neuspeje

Na založení si vlastného webu nič zas tak zložitého nie je. To si môže pre svoju potrebu objednať u najrôznejších tvorcov webov ktokoľvek, a mnohí z nás to zvládnu aj svojimi vlastnými silami. Lenže skutočnosť, že sa dá k webu prísť ľahko, ešte vôbec neznamená, že tento bude stáť v skutočnosti za to. Na každom profesionálne vytvorenom webe sa môže objaviť celá rada nedostatkov, čo môžu mať v konečnom dôsledku nesporný vplyv na jeho funkčnosť a efekt, aký takýto web prinesie svojmu majiteľovi.

A k akým nedostatkom tu dochádza najčastejšie, na ktoré je potrebné dať si pozor a predchádzať im? Ak to neviete, nechajte sa teraz poučiť.

V prvom rade je potrebné, aby takýto web dobre vyzeral. Návštevník, ktorý na neho zavíta, musí byť zaujatý, musí to byť svojim spôsobom „láska na prvý pohľad“. Ak tomu tak nie je, je logické, že nejeden z návštevníkov nie je zaujatý a odíde skôr, než sa do študovania obsahu tohto webu pustí.

Informácie, ktoré sú na podobnom webe vyvesené, potom musia byť nielen ideálne rozmiestnené, prehľadné, čo súvisí sčasti aj s vyššie zmieneným estetickým dojmom, ale musia byť nevyhnutne aj aktuálne, pravdivé a výstižné, aby neodrádzali ani potom, ako sa do nich návštevník ponorí. Ak tu niekto úmyselne tvrdí, že čierna je biela, neuspeje u nikoho rozumne uvažujúceho, a dávno známe veci zasa už nikoho znova nenadchnú.

Určite je tu vhodné využiť aj ideálnu doménu, HTML a CSS kód, a nepochybným plusom je aj dokonale fungujúca navigácia, čo pomáha pri pohybe po takomto webe.

A určite musí byť takýto web aj optimalizovaný pre internetové vyhľadávače, aby sa tento vôbec dostal na oči tým, pre kých je určený. Pretože bez návštevnosti je pochopiteľne všetko, čo tu už zaznelo, zbytočné. Prednostne tu musí byť možnosť tento web nájsť, bez toho ani tie najväčšie kvality nikto neocení. Nedozvie sa o nich. A bez návštevníkov by sa potom dal takýto web rovno zrušiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol