zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Podnikanie virtuálne

Pokiaľ bola niekomu vzatá možnosť venovať sa podnikaniu v realite alebo tomuto sa nedarí kvôli iným s koronavírusovou pandémiou súviasiacim záležitostiam, potom nie je od veci presunúť to, čo sa presunúť dá, na internet. Napríklad aj na sociálne siete, pokiaľ je to prínosné. A ako učiniť, aby aj podnikanie na sociálnych sieťach malo vytúžený efekt?

  1. Obsah ponuky, čo je na sociálnych sieťach prezentovaný, musí prinášať konkrétny očakávaný úžitok. Musí ísť skôr o záležitosť propagačnú, než priamo orientovanú výlučne na predaj. Je tu treba klásť dôraz na originálny a kvalitný obsah, ktorý publikum zaujme. Čo je obzvlášť významné v dnešnej dobe, kedy kvôli nariadeným obmedzeniam trávi život na internete viac ľudí než kedykoľvek predtým a je tu tak unikátna možnosť osloviť oveľa vyššie množstvo užívateľov internetu.
  2. Vhodné je napríklad založiť blog, čo by pomáhal cieľovej skupine riešiť jej problémy. Aj to dokáže pritiahnuť prinajmenšom pozornosť ku konkrétnej značke, ktorá sa nikdy nestratí.
  3. Je vhodné načúvať prianiam potenciálnych zákazníkov a snažiť sa im tu vyjsť v ústrety výhodami, ako sú dajme tomu zľavy, doprava zdarma a podobne. Dá sa tu venovať tiež dobrovoľníckym a charitatívnym akciám, ktoré môžu zvýšiť podnikateľovo renomé.
  4. Nesmie chýbať logicky ani informovanie o všetkom podstatnom, čo sa konkrétneho podnikania týka, či už ide napríklad o obmedzenie hotovostných platieb či obmedzenie prevádzky. Zákazníci musia vedieť, že síce obmedzene, no aj tak beží toto podnikanie ďalej.
  5. Sociálne siete sa dajú rovnako využiť k netradičnej propagácii ponúkaných výrobkov a služieb. Kreativite sa tu medze nekladú.
  6. A je zásadne potrebné vystupovať solídne a priateľsky. Je potrebné vyhnúť sa šíreniu falošných a poplašných správ, zneužívať paniku, ani ju v rámci humoru neironizovať.

Proste aj na internete treba s (potenciálnymi) zákazníkmi komunikovať adekvátne k situácii. Tak, aby to podnikaniu neuškodilo, ale naopak prospelo. Napríklad aspoň čo sa týka jeho vyhliadok do budúcna.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol