zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Počuli ste o on-page faktoroch?

Kdekoho môže zaraziť, otráviť alebo napríklad aj šokovať a odradiť to, že ak má byť jeho podnikanie úspešné, musí v tomto zrejme staviť aj na akúsi optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, o ktorej možno doposiaľ v živote ani nepočul. Pretože už aj Hitchcock vraj tvrdil, a je to určite prinajmenšom nutný kus pravdy, že sa ľudia najviac boja toho, čo nevidia. A optimalizáciu pre internetové vyhľadávače ako takú vlastne nikto nevidí, vidieť je možné iba jej vonkajšie prejavy a dosahované výsledky.
A aj ten, kto už o SEO niečo počul, môže byť zarazený pri predstave, že by mal vykonávať alebo si nechať urobiť on-page SEO, a preto by mal vedieť, čo sú to tie on-page faktory. Čo je pre kdekoho pomerne alebo aj celkom neznáma záležitosť.
Ale pre vás to neznáme už nemusí byť. Aspoň v stručnosti vám totiž poviem, o čo že tu ide.
V prípade on-page SEO ide totiž v podstate o optimalizáciu konkrétnych faktorov, teda o ich vylepšenie a prispôsobenie požiadavkám internetových vyhľadávačov priamo na stránke webu.
Keď sa má totiž web dokonale zobrazovať vo vyhľadávačoch internetovej verejnosti, musí sa objaviť po zadaní kľúčového slova tými hľadajúcimi na niektorej z najprednejších pozícií, kde jedine je istota, že si ľudia ponuky všimnú a adekvátne na nich zareagujú. A tam ho vyhľadávač umiestni jedine v prípade, že považuje onen web za najdokonalejší zo všetkého toho obsahu internetu, ktorý už prešiel a spracoval.
A tak sa v rámci on-page SEO musí vykonávať v prvom rade analýza kľúčových slov, to aby sa vedelo, aké pojmy ľudia v súvislosti s tematikou webu hľadajú a aby sa použili tie pojmy, ktoré budú najskôr hľadané. A tiež treba vedieť, ako tieto na webe ideálne rozmiestniť.
Potom je tu samozrejme nevyhnutný kvalitný obsah, texty, výstižné titulky a meta popisky, unikátna a jasná URL adresa, ideálne obrázky, vnútorné prelinkovanie.
A že vám stále ešte nie je jasné, čo si s tým všetkým počať? Potom to jednoducho nechajte na odborníkoch.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol