zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Penalizácia

Tento termín hovorí o určitom treste, ktorý postihuje konkrétne weby. Môže za to porušenie pravidiel vyhľadávačov, akými sú Google alebo Seznam. V zmysle SEO optimalizácie znamená penalizácia zhoršenie viditeľnosti odkazu na webe pri vyhľadávaní, a to o určitý počet pozícií.

Penalizácia nemusí pritom postihovať web ako celok, ale len určité stránky či dokonca iba skupinu slov. Spôsoby penalizácií sú dva, a to ručný alebo strojný. Voľba spôsobu závisí na miere porušení pravidiel, poprípade na iných faktoroch. Pretože ide o trest pre web len u určitého vyhľadávača, respektíve u toho, kde boli porušené pravidlá, nemusí to nutne znamenať, že web, ktorý bol penalizovaný napríklad na portáli Google, bude penalizovaný aj na portáli Seznam.

Najčastejším príznakom, že došlo k penalizácii, je teda zníženie návštevnosti webu. Môže za to práve absencia zobrazení na predných pozíciách, pokiaľ sa tak už v prípade odkazu na web v minulosti stalo. Ďalším príznakom býva prepad PageRanku, poprípade tak samotné upozornenie, že Váš web bol penalizovaný.

4/5 - (12 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4/5 - (12 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol