zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Päť zmien do mobilného vyhľadávania

O tom, že väčšina populácie trávi veľmi veľa času na mobilnom telefóne, nemá cenu ani písať, to je jednoducho vidieť absolútne všade. Samozrejme k tomu prispieva aj možnosť ľahkého pripojenia do online sveta a ako sa zdá, tak aj ten prinesie ďalšie novinky. Už v niekoľkých nadchádzajúcich mesiacoch Google upgraduje mobilný vyhľadávací panel o funkcie, ktoré pomôžu nájsť relevantnejšie výsledky. Aplikácia Google pre iOS ponúkne rôzne skratky, čím bude vyhľadávanie oveľa rýchlejšie. Podľa spoločnosti, bude tak Google vizuálnejšia a viac bude zameraný na obrázky a videá.


Čo čaká používateľov aplikácie?


• Google Search Shortcuts
Existuje mnoho spôsobov, ako vyhľadávať na Google okrem písania textového dotazu. Všetko potrebné môžete nájsť aj tak, že nahráte snímky obrazovky, text preložíte ľahko pomocou Google Lens alebo dokážete rozpoznať aj pesničku pri obyčajnom zabrúkaní melódie. Teraz budú všetky metódy opatrené klávesom skratkou, čo bude oveľa zreteľnejšie.


• Vyhľadávacia lišta a výsledky
Rýchlosť je pre mladých ľudí kľúčová a teda Google bude ešte rýchlejšia v mobilnom vyhľadávaní, že zobrazí ponuky možného vyhľadávania s odkazom na stránku.


• Otázky budú mať podrobnejšie ponúknuté výsledky
Pri zadávaní dotazu do mobilného vyhľadávacieho poľa, dostanete od Googlu nové návrhy, ktoré môžete využiť, čím zacielite viac na presnosť vášho dotazu.


• Google a webové príbehy
Na rad príde Google Web Stories, kedy mobilné vyhľadávanie bude vizuálnejšie. Ako príklad uvádza spoločnosť, že pri témach ako sú mestá, tak uvidíte vizuálne príbehy a krátke videá od ľudí, ktorí tieto miesta skutočne reálne navštívili. Tiež tu získate tipy, čo stoja za zhliadnutie av podstate všetky dôležité podnety, čo sa vám môžu pri návšteve tohto miesta hodiť. Kliknutím na tento príbeh si ho otvoríte pohodlne v režime celej obrazovky.


• Kombinácia textu, obrázkov aj videí
Mobilné vyhľadávanie sa stane podrobnejším a výsledky vám poskytnú úplne nový zdroj objavovania informácií. Nebude nutné nič prepínať medzi rôznymi ponukami, všetko získate na Googli na úvodnej stránke. Najrelevantnejší obsah z rôznych zdrojov a môže sa jednať o text, obrázky alebo video. Ďalším rolovaním alebo kliknutím získate také množstvo informácií, ktoré potrebujete.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol