zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

PageRank

V prenesenom význame je možné PageRank označiť ako akúsi veličinu, ktorá zobrazuje hodnotenie cieľového webu prostredníctvom vyhľadávača Google. Obecne platí, že čím vyšším číslom PageRanku web disponuje, tým efektívnejší, dôveryhodnejší a celkovo kvalitnejší web je.
Hoci prevádzkovateľ webu sa nemôže dozvedieť presné čísla PageRanku, je možné sledovať stav internetových stránok aspoň prostredníctvom nástroja s názvom GTPR-Google Toolbar PageRank. Tento nástroj má však tú nevýhodu, že neukazuje presné číslo, ale len stupnicu od jedna do desať. Okrem Google sledujú takzvaný PageRank tiež ostatné vyhľadávacie nástroje, ako je Seznam a podobné.
Popularita webových stránok sa zvyšuje predovšetkým tvorbou vhodných spätných odkazov, ale takisto ďalšími nástrojmi SEO optimalizácie. Z hľadiska tvorby a následnej správy webu je preto PageRank veľmi sledovaným údajom.

4.8/5 - (9 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.8/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol