zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizujte správne

Podnikanie na internete je už v súčasnosti spojené s natoľko silnou konkurenciou, že sa tu nedá obstáť len tak, povedzme čírou náhodou. Dnes už sa to bez dokonalej propagácie a optimalizácie pre internetové vyhľadávače prakticky nezaobíde.

Optimalizovať sa potom dá ako s využitím služieb profesionálov, odborníkov na túto problematiku, tak aj amatérsky. A je logické, že oboje má svoje prednosti aj nedostatky.

A ako si poradiť s optimalizáciou vo WordPresse?  Pokojne aj vlastnými silami, pokiaľ tomu človek rozumie a vie, čo podniknúť, aby sa jeho výtvor čo najviac zapáčil internetovým vyhľadávačom, predovšetkým Googlu.

V prvom rade je potrebné pre tento web zvoliť ideálne kľúčové slová. Čo zvládne logicky len ten, kto vie, aké tematicky vhodné kľúčové slová sú verejnosťou zadávané do internetových vyhľadávačov. A pretože nie je žiaduce a vlastne ani možné kontaktovať toľko užívateľov s dotazom, čo a ako presne vyhľadávajú a aké termíny či slovné spojenia pri tom používajú, je možné vsadiť na nástroje Keyword Planner, Ubersuggest alebo Twinword, ktoré v tomto ohľade poradia. Pričom je ale potrebné nespúšťať zo zreteľa ani to, že sú niektoré kľúčové slová používané toľkými konkurentmi, že sa na ne vlastne vsadiť nevypláca, pretože by sa niečím takýmto len ťažko presadzovalo proti silnejším súperom.

Kľúčové slovo je potom vhodné vložiť aj do ideálneho nadpisu, aj do meta description, onoho krátkeho popisu, ktorý sa zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania, aj do úvodnej časti textu a URL adresy, čo by malo tvoriť ideálne okolo šesť slov.

Chýbať by určite nemali ani vnútorné odkazy, umožňujúce lepšiu orientáciu na webe samotnom, ani odkazy spätné, privádzajúce sem užívateľov internetu z iných webov, svoju úlohu zohrávajú aj kvalitné a optimálne dlhé články a ďalšie texty, obrázky či videá.

To všetko dokáže pozitívne ovplyvniť pohľad internetových vyhľadávačov na daný web. Čo sa pozitívne odráža na výsledkoch, ktoré potom takýto web má.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol