zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizovať sa musí

Dokáže sa web na internete zaobísť bez optimalizácie pre internetové vyhľadávače? Áno, to samozrejme dokáže. Ale v takomto prípade sa musí akceptovať neakceptovateľné- teda skutočnosť, že sa takýto web bude pravdepodobne stretávať s takým nedostatkom návštevníkov, že sa jeho prevádzkovanie vlastne nebude vyplácať a pôjde o niečo úplne zbytočné.

A pretože sa to nemôže dopustiť, pretože si nikto nesprostredkuje web preto, aby s ním zažíval jeden neúspech za druhým, je nevyhnutné mu dopriavať práve spomenutú optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, skrátene SEO. Iba vďaka nej bude mať web vždy toľko pozornosti zo strany verejnosti, koľko si zaslúži a koľko je potrebné.

Pokiaľ nie ste doteraz v obraze a z predchádzajúcich riadkov ste si odvodili, že je tá SEO, ktosi, kto obchádza užívateľov internetu a prehovára ich, aby preboha zavítali na niektorý konkrétny web, mýlite sa. A aby ste sa už viac nemýlili, povedzme si, čo to tá optimalizácia je.

Jedná sa o niekoľko rôznych druhov činností, ktoré majú spoločné to, že zdokonaľujú nimi optimalizovaný web tak, ako si to žiadajú internetové vyhľadávače. A robia tak preto, že sú to práve internetové vyhľadávače, čo sledovanosť jednotlivých webov na internete zásadne ovplyvňujú. Kontroluje sa tu teda web ako taký, aby sa z neho odstránili možné nedostatky, vyberajú sa na ňom najlepšie fungujúce kľúčové slová, zaisťuje sa napísanie potrebných článkov a ďalších textov tej najvyššej kvality, vytvára sa dostatočný počet spätných odkazov, propaguje sa. A keď sa to dá všetko dohromady, výsledkom je taký web, ktorý ideálne odpovedá požiadavkám internetových vyhľadávačov. Ktoré za to posunú odkaz smerujúci na tento web do čela toho, čo sa poskytne pátrajúcej verejnosti. Tam, kde to každý uvidí a navštívi. A bude tak po problémoch s návštevnosťou.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol