zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizovať sa musí

Každý z nás vie, a pokiaľ nevie, potom si ľahko domyslí, prečo potrebujú prevádzkovatelia internetových stránok, a to najmä tí, ktorí s ich pomocou podnikajú, žiadúc vysokú návštevnosť. Je predsa úplne jasné, že sa nemôže podnikať, pokiaľ schádzajú zákazníci, pretože bez tých sa nezarobí, a tak je jasné aj to, že sa musia podnikateľské weby len hemžiť návštevníkov. Lenže takí návštevníci sa ocitajú iba na weboch, na ktoré nájdu cestu a na ktorých potom považujú za vhodné zotrvať. A aby si niekam našli cestu, musí im veľmi často pomôcť optimalizácia pre internetové vyhľadávače.
Ak neviete, čo to taká optimalizácia je, potom by som vám vrelo odporučil, aby ste sa do nej ako podnikatelia nepúšťali radšej sami. Nechcem vás podceňovať, ale nemuseli by ste to zvládnuť, a každé oneskorenie a nedokonalosť by sa vám potom nežiaduce podpísala na návštevnosti webu, ktorá je pre podnikanie úplne zásadná.
A preto by ste sa mali obrátiť skôr na profesionálov, pokiaľ vám dosť nehovoria záležitosti ako

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol