zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizáciou k úspechu

Na internete je dokonalé to, ako umožňuje ľuďom nájsť všetko, čo títo potrebujú alebo chcú nájsť. Nenapadá mi vôbec nič, čo by mohol niekto zháňať a čo by sa na internete nenašlo, pretože to tam skrátka nikto neponúka.

Lenže na internete nie sú len tí niečo zháňajúci. Sú tam aj tí, ktorí to hľadané (alebo napríklad aj nehľadané) ponúkajú. A tí na tom bývajú často oveľa horšie ako tí hľadajúci. A keď sa aspoň trochu zamyslíme nad tým, prečo je to práve tak, prídeme na to.

Je to vlastne celkom jednoduché. Na internete je množstvo tých aj tých. Hľadajúcich aj ponúkajúcich. A zatiaľ čo tým hľadajúcim stačí často aj nájdenie len jedinej relevantnej ponuky, aby boli spokojní, musia tí ponúkajúci zohnať dosť návštevníkov svojich webov, aby sa im tú činnosť vyplatila. Zatiaľ čo tí hľadajúci môžu uspokojiť svoje potreby a požiadavky napríklad aj len čírou náhodou, tým, že objavia to pravé metódou pokusu a omylu, tí ponúkajúci nemôžu na náhody spoliehať. A tým hľadajúcim tiež pomáhajú s hľadaním a výberom internetové vyhľadávače, zatiaľ čo pomoc vyhľadávačov tým ponúkajúcim pravidlom nie je.

Keď človek hľadá niečo vo vyhľadávači, nájde toho dosť, a navyše prednostne to, čo sa zdá byť najdokonalejšie, zatiaľ čo keď niekto niečo ponúka, má len malú nádej, že sa vo vyhľadávačoch objaví medzi inými ponukami tak, aby vzbudil záujem a vyplatilo sa mu to.

Proste tí hľadajúci bez problémov nájdu to, čo chcú nájsť. Tí ponúkajúci musia ale obvykle svoje weby optimalizovať pre internetové vyhľadávače, aby si ich tí hľadajúci aspoň všimli. A keď už niekto optimalizuje, aby bol vo vyhľadávačoch na objavenie, musí to pochopiteľne zvládať čo najkvalitnejšie. Pretože nie je pravdepodobne jediným optimalizujúcim. A tak je vhodné nechať takú SEO na profesionáloch. Teda na SEOlight. Pretože len tak sa dá zaistiť dostatočný záujem o nejakú internetovú ponuku, ktorá by inak neoslovila možno vôbec nikoho.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol