zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia vám prospeje

Podnikateľ, ktorý pôsobí na internete, ale nechápe pojem SEO, teda optimalizácia pre internetové vyhľadávače je veľmi pravdepodobne jedným z tých, čo sa sťažujú na to, že im obchody stoja a že to nie je také, aké si to predstavovali. Medzi tými, ktorí optimalizáciu nevyužívajú, je totiž značné percento tých, ktorým sa nedarí zaistiť si dostatočnú návštevnosť, čo je jedným z úplne nevyhnutných predpokladov pre dosahovanie podnikateľských úspechov.

Prečo tomu tak je? Jednoducho preto, že je na internete príliš silná konkurencia .A sú to bez výnimky internetové vyhľadávače, čo určujú, akú bude mať ktorý web návštevnosť. To, čo je týmito vyhľadávačmi objavené a ponúkané po tomto pátrajúcej verejnosti na predných pozíciách, medzi dlhou radou alternatívnych ponúk, sa totiž teší záujmu internetovej verejnosti, na rozdiel od toho, čo zapadne, čo je spomenuté v najlepšom prípade okrajovo a čo tak ľahko unikne pozornosti kohokoľvek.

A úlohou optimalizácie je práve takéto zdokonaľovanie webov a ich propagácia, čím sa zvyšuje pozícia v internetových vyhľadávačoch.

SEO sa postará takémuto webu o dokonalú reklamu a propagáciu. Čo je pre internetové podnikanie rovnako zásadné ako pre podnikanie v reálnom svete.

V rámci SEO sa potom ponúka aj správna voľba kľúčových slov, aj napísanie kvalitných redakčných a propagačných textov a článkov, aj žiaduce úpravy webu ako takého.

Linkbuilding tak privedie návštevníkov odinakiaľ a súčasne slúži aj ako získavanie plusových bodov v čomsi podobajúcom sa hlasovaniu o dokonalosti webu a jeho relevantnosti, copywriteri napíšu všetky texty, a to na takej úrovni, o akej si môže amatér spravujúci svoj podnikateľský web nechať len zdať.

A keď sa to dá všetko dohromady, optimalizovaný web u vyhľadávačov, a nakoniec aj u internetovej verejnosti, zaboduje. A to je tu nesporne viac než dôležité.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol