zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia, to sú aj texty

Optimalizovať sa na internete proste musí. Bez toho už to dávno nejde, pretože preč sú doby, kedy bolo na internete len málo webov, v ktorých sa ešte dalo zorientovať. Dnes už je tu natoľko početná a pestrá ponuka všetkého možného, že sa tu hľadanie bez využitia internetových vyhľadávačoch nezaobíde, a pretože si tieto vyhľadávače počínajú tak, ako si počínajú, a sú pri posudzovaní relevantnosti jednotlivých internetových prezentácií prakticky všemocné, je potrebné nájsť v záujme každého majiteľa a prevádzkovateľa webu nejaký spôsob, ako sa zmieneným nástrojom v úvodzovkách zapáčiť. A zapáčiť sa im dá práve vďaka optimalizácii.

Do optimalizácie pre internetové vyhľadávače sa toho dá zaradiť viac. A neodmysliteľnou súčasťou dokonalej optimalizácie je aj copywriting, teda napísanie kvalitných článkov, ktoré môžu slúžiť buď ako obsah takéhoto webu, alebo môžu pomáhať s jeho propagovaním, ak sú umiestnené na stránkach iných.

Ale nie s každým článkom sa dá propagovať, nie každý je využiteľný ako osobitý typ reklamy. Aby to fungovalo, je treba dodržať základné pravidlá, čo sa s takýmto propagačným textom spájajú.

V prvom rade si je potrebné ujasniť, čo má tento výtvor propagovať, a tomu je nevyhnutné všetko podriadiť. Inak síce môže vzniknúť niečo kvalitné, ale zároveň natoľko scestné, že sa s tým ponuke nepomôže. Písať napríklad článok o romantickej láske, aby sa ním propagovalo mäsiarstvo, to ako určite uznáte, nie je ono.

Potom je potrebné sa postarať, aby podobný text čo najmenej budil dojem vnucujúcej sa reklamy. Niečo takéto pozornosť nepritiahne, na rozdiel od textu, ktorý budí dojem klasického redakčného obsahu.

Zabudnúť sa nesmie ani na to, že ľudia nie sú rovnakí. Je teda treba prispôsobiť takýto výtvor okruhu čitateľov, ktorým má byť primárne určený. A to či už sa to týka slovnej zásoby, stavby viet a podobne.

Proste musí ísť o to, čo si tí, ktorých sa to týka, prečítajú radi. A len tak mimochodom sa tým nechajú aj inšpirovať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol