zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia to spraví

Podnikanie s využitím internetu môže byť priam skvelá vec. Človek si sprostredkuje svoj web, na tom niečo ponúkne verejnosti a obchody sa môžu začať chýbať, a to nielen v lokálnom, ale pokojne aj v globálnom meradle. A to vlastne aj vtedy, keď iní podnikatelia, tí pôsobiaci len v reálnom svete, strádajú napríklad ako v súčasnosti kvôli koronavírusovej pandémii.

Internet je teda v mnohých ohľadoch dobrý sluha, ktoré pomáha nejednému biznisu.

Ale je tomu tak vždy a za všetkých okolností? Pokiaľ poznáte skutočný stav vecí, určite odpoviete, že vôbec. Aj keď má internet celú radu predností, má aj svoje slabšie stránky, čo majú neraz zásadný význam a môžu hocikoho citeľne poškodzovať.

Vezmite si napríklad situáciu, kedy niekoho web neoplýva dostatočnou návštevnosťou. Jeho prevádzkovateľ tu môže vyvesiť napríklad aj úplne lákavú ponuku, no nedočká sa kladnej odozvy, pretože tu jednoducho nie sú tí, ktorí by ju využili. A aj keby sa prevádzkovateľ podobného webu rozkrájal, nedarí sa mu na tejto tŕnitej realite vôbec nič zmeniť. Pretože jeho možnosti, ako prinútiť verejnosť k návšteve jeho webu, sú nutne obmedzené. Vlastne úplne minimálne.

Lenže prilákať návštevníkov je nutné. Stoj čo stoj. A keď sa to nedarí automaticky, využíva sa k tomuto účelu optimalizácia pre internetové vyhľadávače. S jej pomocou sa dá totiž upravovať dotyčný neúspešný web tak, aby sa priblížil k dokonalosti, akú vyžadujú internetové vyhľadávače. A pokiaľ web zodpovedá požiadavkám kladenými vyhľadávačmi, je nimi prednostne ponúkaný internetovej verejnosti. Tá má odkaz na daný web zrazu priamo na očiach, je sem teda prilákaná a návštevnosť spokojne narastá. O toľko, že by to bez optimalizácie snáď ani nebolo predstaviteľné.

A je zrejmé vedieť, že čím viac návštevníkov a užívateľov web má, tým ľahšie sa medzi nimi nájdu chýbajúci zákazníci, ktorí dajú prevádzkovateľovi webu zarobiť. A o to tu predsa ide.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol