zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia so Surferom

Každý, kto tomu aspoň trochu rozumie, vie, že sa na dnešnom internete bez optimalizácie prakticky nedá zaobísť. Respektíve že sa bez nej síce zaobísť dá, ale to jedine vtedy, ak je majiteľ webu zmierený s tým, že sa o neho nebude nikto zaujímať a že tu teda ponuka čohokoľvek nebude mať žiadny zmysel, pretože to nebude využité.

A tak sa optimalizovať musí. A pomáhať pri tom môže napríklad aj poľský nástroj s názvom Surfer, ktorý s pomocou strojového učenia dokáže pomôcť s obsahovou optimalizáciou, a teda s tým, čo pomáha pri presadzovaní sa medzi ďalšou internetovou konkurenciou.

Tento nástroj sa skladá zo SERP Analyzéru, Content Editoru, KeywordResearch a momentálne beta verzie ContentPlanneru a umožňuje analýzu výsledkov, hľadania príležitostí pre určitý web a porovnanie tohto s konkurenciou.

Zo zadaných kľúčových slov, zvoleného jazyka a desktopových alebo mobilných výsledkov tu vznikne zo slov zoznam, kde sa dajú tieto slová oštítkovať. A Surfer následne poskytuje výsledky z prvej stránky vyhľadávačov, ktoré weby sa sem umiestňujú, aké slová sa používajú v určitých obsahových prvkoch, na aké kľúčové slová sa vypísané URL umiestňujú, z ktorých webov vedú odkazy. Dajú sa tu porovnávať dotyčné výsledky s vlastnou URL aj sledovať prehľadne usporiadané základné metriky a hľadať tu pre seba príležitosti.

V Content Editore stačí zadať kľúčové slovo a začať písať novú optimalizovanú stránku pre dotyčné kľúčové slovo, dá sa tu v sidebare nahliadnuť do zoznamu návrhov ďalších kľúčových slov, ktoré sú v článku žiaduce. Pričom sa tu vypočítava skóre, naznačujúce, čo je potrebné zmeniť k lepšiemu, a výsledok sa dá zdieľať v Google dokumentoch.

KeywordResearch je nástrojom slúžiacim k zberu dát. Slúži pri analýze kľúčových slov, k tým zadaným navrhuje ďalšie, z ktorých sa dajú vybrať tie relevantné.

ContentPlanner rozdeľuje kľúčové slová do tematických skupín (klasterov), z nich sa dá vybrať ten, na ktorý sa bude písať.

A to je prospešný nástroj pre ľudí zaoberajúcich sa kontinuálnou a obsahovou SEO a pre copywriterov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol