zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia nie je istota

Ako už možno viete, existuje optimalizácia pre internetové vyhľadávače. A jej poslaním je pomáhať webom v prípadoch, keď sa tieto stretávajú s nedostatočnou návštevnosťou. A to tým, že sa v rámci optimalizácie dosahuje zvyšovanie kvality webov a tým aj ich lepšieho hodnotenia od internetových vyhľadávačov, s ktorým ide ruka v ruke aj umiestnenie odkazu smerujúceho na konkrétny web.
Keď má teda niekto (napospol oprávnený) pocit, že sa jeho web neteší dostatočnému záujmu internetovej verejnosti, môže sa pokúsiť o jeho vylepšenie a tým aj zlepšenie vyhliadok. A môže tak s neistým výsledkom robiť sám alebo radšej staviť na istú kvalitu optimalizácie od profesionálov.
Avšak ani u profesionálov nemusí byť dokonalý výsledok takejto optimalizácie zaručený. Pozitívne zmeny sa tu síce určite dosiahne, ale napriek tomu nemusí byť výsledok vždy taký, aký bol očakávaný. Pretože úspech závisí od toho, na ktorú priečku vo vyhľadávači je odkaz na web umiestnený, a o tom rozhoduje vždy len vyhľadávač, nie ten, kto optimalizuje. A vyhľadávače rozhodujú podľa mnohých parametrov, pri ktorých nie je vždy všeobecne známe, či sa berú do úvahy a aká váha sa im prikladá, a navyše sa tieto parametre v priebehu doby neraz menia. Plus je samozrejme jasné, že sa optimalizuje celý rad webov, a to rôznymi spôsobmi, takže sa na výsledkoch optimalizácie jedného môže podpísať aj (ne)úspešnosť tých ostatných.
A tak aj pozícia optimalizovaných webov vo vyhľadávačoch kolíše. Niekedy počas kratučkého okamihu, niekedy treba aj v priebehu niekoľkých mesiacov. A raz je tak lepšie, zatiaľ čo inokedy horšie. Podľa toho, aká je aktuálna situácia.
A ako si zaistiť čo najlepšiu návštevnosť? Na čo pri optimalizácii vsádzať predovšetkým? Tým najpodstatnejším, čím sa dá ovplyvniť návštevnosť, je tvorba spätných odkazov, teda linkbuilding. Pretože takéto odkazy nielen slúžia na zlepšenie pozície webu v internetových vyhľadávačoch, ale aj priamo návštevníkov privádzajú.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol