zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia môže mnohé zachrániť

Možno vás už niečo podobné stretlo, možno by vás to mohlo stretnúť niekedy v budúcnosti. Stalo sa alebo sa mohlo stať, že si sprostredkujete web, na ktorom zverejníte svoje ponuky a potom budete čakať na náležitú odozvu zo strany internetovej verejnosti, tá sa však nedostaví. Skrátka stáva sa, že zatiaľ čo majú niektoré weby dostatočnú sledovanosť, vďaka ktorej sa im darí plniť to, čo sa od nich očakáva, iné sa stretávajú pokojne aj s natoľko zásadným nedostatkom záujmu internetových užívateľov, že proste nie sú schopné dosiahnuť to, čo sa od nich očakáva.

Je zrejmé, že ľudia, ktorých weby nemajú zaistenú dostatočnú návštevnosť a teda neplnia to, čo by bolo vyhovujúce, nemajú ustlané na ružiach. A že by najradšej takýto neprospievajúci web zrušili, keby to bolo možné, keby podobnú propagáciu nepotrebovali.

Lenže mnohí web potrebujú. A keď teda existuje, ale neplní svoje poslanie, je potrebné nejako zaistiť zmenu k lepšiemu. A aby sa to podarilo, je nevyhnutné optimalizovať. Od toho, aby sa zvýšila práve návštevnosť niektorého webu,  tu optimalizácia pre internetové vyhľadávače, čiže SEO je.

A čo si pod takouto optimalizáciou môžeme predstaviť?

Patrí k nej vlastne hneď viacero aktivít, čo robia web zaujímavejším pre internetové vyhľadávače. Je to odstraňovanie nedostatkov, čo sa môžu vyskytovať na weboch ako takých, je to správna voľba kľúčových slov, čo sú pri tom použité, je to zistenie a vytvorenie dostatočného množstva ideálnych spätných odkazov, článkov a ďalších textov, a nechýba samozrejme ani reklama a propagácia pri vhodných príležitostiach.

Vďaka tomu všetkému sa dá dosiahnuť to, že sa web stane najideálnejším pre internetové vyhľadávače, ktoré ho následne začnú oveľa efektívnejšie prekladať hľadajúcej internetovej verejnosti. A tým sa automaticky dosiahne dostatočná návštevnosť, ktorá je prvým predpokladom k tomu, aby sa stal web úspešným.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol