zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia je široký pojem

Keď sa dívate na niektorú z internetových stránok laickým okom, možno vás napadne, že tu vlastne nie je čo moc riešiť. Stránky sú vo svojej podstate jedna ako druhá, len ten zverejnený obsah je tu odlišný, čomu inak ani nemôže byť, a nie je dôvod sa tým nejako dôkladnejšie zaoberať.

Lenže to je omyl. Za tým, čo možno navonok vyzerá jedno ako druhé, sa totiž skrývajú rozdiely, ktoré majú zásadný vplyv na to, ktorá z podobných internetových prezentácií uspeje a ktorá nie. A „banality“ , ktorých si laik možno ani nevšimne, tak rozhodujú o úspechoch a neúspechoch, a teda často aj o bytí a nebytí internetových stránok a tých, ktorí ju využívajú.

Internetové stránky totiž majú rôzne technické vlastnosti, ktoré je niekedy vhodné prispôsobovať potrebám internetu a niekedy už dokonca ani nemá zmysel sa s nimi ešte o niečo pokúšať. A aj keď sú technické otázky pre Google stále menej zásadného významu, napriek tomu ich nesmieme podceňovať.

 Čo sa teda týka samotnej internetovej stránky, zohráva tu nespochybniteľnú úlohu URL adresa stránky, jej titulok a popis. Ale o úspešnosti tu rozhodujú aj ďalšie atribúty, akými sú vnútorné odkazy, obrázky a ďalší obsah, mapa stránok a nadpisy, rýchlosť, funkčnosť a prístupnosť webu, či sociálna prepojenosť.

Keď sa stránka načítava príliš dlho, chýba jej verzia pre mobilné zariadenia a SSL certifikát , keď má príliš dlhú adresu a doménu, príliš pomlčiek alebo čísla v adrese, moc dlhý titulok, príliš zložitú štruktúru, prehnané množstvo príliš veľkých obrázkov a videí, je to nesporne na škodu. Rovnako ako keď chýbajú správne popisy obrázkov alebo dostatočne lákavé titulky.

Na tom všetkom môže a musí majiteľ stránok zapracovať, ak chce uspieť. Ale napriek tomu ešte stále uspieť nemusí. Pretože hlavné nie je to, čo bolo uvedené, ale oveľa horšie ovplyvniteľné off- page faktory ako spätné odkazy, pozícia v sociálnych sieťach či lokálne SEO. A na to už sú potrební odborníci na SEO.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol