zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia je riešením

Z toho, že má niekto svoj vlastný web, sa dá v mnohých ohľadoch ťažiť. Takýto web môže byť skutočne prínosný, a to kedykoľvek chce niekto s niečím uspieť na sieti menom internet. Niečo sa na takomto webe uverejní, a potom už stačí len počkať, až príde reakcia zo strany iných užívateľov.

Samozrejme to by sa neraz majiteľ webu načakal! A keď je podobný web dostupný komukoľvek na celom svete, nikdy nie je istota, že niekoho osloví. A to preto, že mnohé z webov unikajú pozornosti tých, ktorí sa na internete vyskytujú. Aj keby tu bola uverejnená ponuka úplne dokonalá, jedinečná a výhodná, nikdy nie je isté, že ju niekto využije. A to z banálneho dôvodu, že sa nejeden web nepodarí užívateľom internetu nikdy nájsť.

Skrátka a dobre je na internete plno všeličoho možného a ten, kto po niečom pátra, sa v tom veľmi ľahko stratí. Nezorientuje sa, ak nevie o existencii nejakej ponuky, nenájde ju, ani keby o ňu veľmi stál.

A ako si poradiť s podobnou nepriazňou osudu? Ak človek vie, ako sa veci majú, vsadí vo chvíli, keď sa jeho web neteší hojnej návštevnosti, na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, teda na SEO.

Takáto optimalizácia existuje z prostého dôvodu, aby pomáhala webom získavať dostatočnú sledovanosť, a to tým, že zdokonaľuje optimalizované weby tak, aby tieto čo najlepšie zodpovedali potrebám a požiadavkám, ktoré sú nastavené v internetových vyhľadávačoch.

Keď je web zdokonalený tak, ako si predstavuje ideál vyhľadávača, odkaz na neho je posunutý do čela toho, čo ponúkajú vyhľadávače užívateľom internetu, ktorí ich využívajú, a tým sa automaticky dosiahne to, že takto zviditeľnený odkaz je navštevovaný primárne, viac než ponuky konkurencií, viac než nejaký ten bezcenný internetový balast.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol