zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia je neodmysliteľná

Každý, kto chce uspieť v podnikateľskej brandži, potrebuje nevyhnutne niečo, v čom predbehne tých ostatných. Platí to v reálnom svete a inak tomu nie je ani pri internetovom obchodovaní a ďalších virtuálnych činnostiach, čo majú za úlohu prinášať zisk či iné výhody.

Žiadna z predností, ktorú môže podnikateľ na internete ponúknuť, ale nezohráva žiadnu úlohu, pokiaľ sa o nej nevie. Ani to úplne najdokonalejšie neuspeje, keď nie je nikto, kto by to sa o tom dozvedel a využil to.

A preto internetoví podnikatelia často vsádzajú na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Musia to robiť, pretože keby nebolo optimalizácie, vytratili by sa z očí aj z mysle. A nakoniec aj z tohto sveta, v ktorom logicky neuspeje ten, ktorého ponuka nikoho z publika nezaujíma.

Ten, kto potrebuje väčšiu návštevnosť, než aká je venovaná automaticky, sa proste musí o návštevnosť postarať, teda musí zaistiť, aby sa dal jeho web nájsť. A toto sa dá najľahšie dosiahnuť s pomocou optimalizácie pre internetové vyhľadávače, teda so SEO. Keď sa z takéhoto webu odstránia všetky nedostatky, čo by ho mohli v internetových vyhľadávačoch poškodzovať, keď sa zaistí, aby boli pre tento web napísané len tie najdokonalejšie texty, keď sa vytvorí dostatok funkčných spätných odkazov, čo upozornia na tento web na iných weboch, keď sa správne vyberú kľúčové slová a zapojí sa aj reklama a propagácia, získajú vyhľadávače v obraznom zmysle dojem, že ide o to najdokonalejšie, čo sa dá na sieti nájsť, a pochopiteľne to akoby najrelevantnejšie ponúknu tým, čo práve niečo takéto hľadajú.

Optimalizované weby skrátka obsadzujú predné priečky v internetových vyhľadávačoch, tie, kde je návštevnosť automaticky zaručená. A tí, ktorí prevádzkujú práve takéto weby, môžu sa radovať a byť spokojní. Pretože tým sa darí oveľa lepšie než niekomu, koho web nie je a zrejme ani nebude na sieti k nájdeniu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol