zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia dáva nádej

Ako už dávno všetci zasvätení odborníci vedia, nemajú weby na internete bez optimalizácie príliš nádejou na to, že uspejú. Neoptimalizované weby sa stretávajú s nízkou návštevnosťou, za ktorou stojí práve to, že nie sú z pohľadu internetových vyhľadávačov dokonalé, a tak je im vo vyhľadávačoch prisúdená obvykle len nezávideniahodná pozícia kdesi ďalej v zozname ponúkaných odkazov, tam, kam už obvykle hľadajúca verejnosť nezabrúsi. uspokojená už niektorým z prvých ponúkajúcich sa odkazov.
Ale je taká stigma neúspešných webov trvalá? Sú weby, ktoré sa objavia medzi tým nájdeným internetovými vyhľadávačmi až niekde veľmi vzadu, naozaj beznádejne stratené? Vďaka SEO, teda optimalizácii pre internetové vyhľadávače, našťastie nie. Aj tí ‚čierni vzadu‘ majú šance stať sa úspešnými a dostať sa medzi prvú z ponúk, medzi tie, ktoré sú neprehliadnuteľné.
Avšak optimalizovať nejaký web, to nie je žiadna sranda. Určite by ste dokázali niekde na internete nájsť nejaké rady, ako si svoj web osobne a laicky optimalizovať, lenže takéto návody sú napospol len kusé, a tak sa nimi dosiahne nanajvýš čiastkové úspechy. A povedzme si úprimne, že ak sa posunie web vo vyhľadávači zo stotisiacej pozície na tisíc, rovnako to nebude mať efekt, pretože ani tam už hľadajúca verejnosť pri pátraní po niečom konkrétnom nedoputuje.
A tak je potrebné staviť na kvalitnú a profesionálnu optimalizáciu. Ktorá vylepšuje weby vo viacerých relevantných záležitostiach, a teda dokáže zaistiť skutočne významný posun vpred.
Len zaistením kvality, originality, relevancie, aktuálnosti a dostatočného množstva obsahu webu, správnou voľbou kľúčových slov, responzívnym dizajnom, dokonalou štruktúrou webu, URL priateľskou k internetovým vyhľadávačom, protokolom pre zabezpečenú komunikáciu, dostatočným počtom kvalitných vnútorných aj externých spätných odkazov a množstvom ďalších záležitostí sa dá dosiahnuť skutočné úspechy. Pretože len potom vyhľadávače ponúknu daný web verejnosti efektívne a tým sa zaistí návštevnosť, onen prvý predpoklad na dosiahnutie akýchkoľvek zámerov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol