zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Optimalizácia a marketing

Keď chce niekto prevádzkovať skutočne úspešný web, musí logicky myslieť na to, ako to dosiahnuť. A určite teda nesmie podceniť ani otázku toho, nakoľko bude takýto web zodpovedať požiadavkám zo strany internetových vyhľadávačov. Pretože vyhľadávače rozhodujú o organickej návštevnosti, a sú tak pre dosahovanie žiaducich výsledkov nenahraditeľné.
Najlepšie pochopiteľne urobí ten, kto si s vedomím tejto skutočnosti svoj web už zakladá. Keď si tento ujasní všetko podstatné už vopred a keď teda vykoná hlbokú SEO analýzu už v predstihu, ujasní si, ako má vyzerať ideálna štruktúra jeho webových stránok, pripraví si obsahové stratégie a metódy optimalizácie, ktoré mu pomôžu úspešne súperiť s konkurenciou, vie, aká využije kľúčové slová a podobne, má to logicky lepšie už od prvopočiatku.
Je však pochopiteľné, že to nemusí byť nevyhnutné. Pretože optimalizovať pre internetové vyhľadávače je možné prakticky kedykoľvek, aj v čase, keď už takýto web funguje. Avšak taká neskoršia optimalizácia samozrejme nie je zadarmo, a preto je lepšie, keď sa všetko zásadné podarí už vopred.
Avšak takáto webová stránka predchádzajúcej optimalizácie nie je zase až taká hračka. A preto si je nevyhnutné nechať vykonať SEO analýzu, ktorá predchádza začatiu prác na webe samotnom. Aby bolo jasné, čo a ako treba urobiť, koľko to bude stáť a čo sa tým dosiahne.
Pokiaľ sa potom optimalizuje následne, ide predovšetkým o zásahy súvisiace so sezónnosťou ponúk. U čoho je ale treba vziať do úvahy skutočnosť, že sa zmeny formou optimalizácie nedosahuje okamžite, a je teda potrebné s týmto začať aspoň s polročným predstihom, aby sa efekt dostavil v príhodnom čase.
A ak už optimalizujeme, určite je potrebné zmieriť sa aj so skutočnosťou, že vyššia návštevnosť neznamená nevyhnutne aj väčší prospech. Záleží tu totiž aj na tom, či sa podarí osloviť žiaducu cieľovú skupinu. Inak by totiž bolo návštevníkov dosť, ale úžitok z nich mizivý.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol