zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Off-page faktory

Jedná sa o súhrn prvkov, ktoré nie sú priamou súčasťou danej webovej stránky. Najčastejším príkladom off-page faktorov sú spätné odkazy, ktoré sa nachádzajú na iných weboch, inými slovami linkbuilding. Tieto spätné odkazy majú za cieľ odkázať užívateľa internetu na cieľovú stránku, voči ktorej sú spätné odkazy vytvorené. Medzi off-page faktory je však možné zaradiť aj vnútorné odkazy v rámci celého webu, nemenej dôležitá je však aj relevancia odkazujúcej stránky alebo tematická príbuznosť webu. Niektoré zdroje uvádzajú, že dôležitý je aj uplynulý čas odkazu.
Off-page faktory sú spravidla horšie ovplyvniteľné než on-page faktory, a preto je ich hodnotenie oveľa dôležitejšie. To znamená, že čím kvalitnejšie sú off-page faktory realizované, tým je väčšia pravdepodobnosť, že cieľová stránka bude zaradená na výhodnejšiu pozíciu pri vyhľadávaní, než tomu je u iných, napríklad u komerčných webov.

4.6/5 - (7 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.6/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol