zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Odkazy ukazujú smer

Ak vyhľadajú internetové vyhľadávače na internete nejaký materiál, uložia si ho, preskúmajú ho a na základe jeho vlastností rozhodnú, ako dokonale a nádejne ho budú ponúkať tým, ktorí niečo podobné na internete hľadajú. A pretože toho dokážu internetové vyhľadávače nájsť skutočne veľa, záleží často aj na kadejakej maličkosti, či bude určitý web nájdený a využitý alebo nie. A keď tu záleží aj na maličkostiach, je pochopiteľné, že ani to skutočne závažné určite nesmieme zabudnúť.
A čo že teda nesmie nikomu uniknúť, aby sa jeho web nedostal do zbytočných problémov? Predovšetkým linkbuilding, ona neodmysliteľná súčasť optimalizácie pre internetové vyhľadávače.
Linkbuilding, teda vytváranie spätných odkazov, totiž vyvoláva v očiach internetových vyhľadávačov pri optimalizovaných weboch pocit väčšej autority webu, a to pochopiteľne znamená posun na lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch. A čím lepšia taká pozícia je, tým skôr sa webu darí, tým skôr tento prináša svojmu prevádzkovateľovi úžitok. A čím viac kvalitných odkazov tu je, tým je to pochopiteľne lepšie. Pretože zvýšenie viditeľnosti a organickej návštevnosti je niečo, čo je žiaduce a čo sa nikdy nestratí.
A také spätné odkazy neovplyvňujú iba názor vyhľadávača na konkrétny web, ale tiež privádzajú bezprostredne nových návštevníkov, ktorých tiež snáď nikdy nie je dosť.
Keď je na niektorom webe odkaz smerujúci na web iný, ide vlastne o určitý typ odporúčania podporovaného webu. Niekomu stojí za to, aby cudzí web podporil, a to niečo znamená. A čím viac takýchto odporúčaní, tým lepšie. Najmä ak sa na nejaký web odkazuje z webov s vysokou autoritou, avšak svoju rolu má aj interný linkbuilding, teda situácia, kedy sa takto odkazuje v rámci toho istého webu.
Pri linkbuildingu ide teda práve o vytváranie takýchto dokonalých odkazov. Tých na obsahovo relevantných a autoritatívnych weboch, odkiaľ je váha takýchto odkazov čo najväčšia. Pretože z toho pozerá zisk nových návštevníkov, ktorí sú vždy žiaduce.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol