zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Odkazy tu nie sú náhodou

Neraz sa nám stane, že na internete zamierime na určitý web, o ktorý máme záujem, prípadne takýto web nájdeme pomocou internetového vyhľadávača. Prehliadame si ho, a hoci sme to skraja rozhodne nemali v úmysle, zrazu sme na inom webe. A potom ešte na inom. Niekedy tematicky podobnom, niekedy odlišnom, to ako kedy.

Ako k tomu došlo? Najskôr celkom banálne. Pri prezeraní navštíveného webu sme narazili na nejaký tu uverejnený spätný odkaz, ktorý nás zaujal, klikli sme na neho a skončili sme na miestach, na ktoré tento odkazoval.

Náhoda? Ale kdeže. Tak to funguje v úplnej väčšine prípadov celkom úmyselne. A je tomu tak vďaka činnosti zvanej linkbuilding.

Niektorí prevádzkovatelia webov sa proste stretávajú s nedostatočne vysokou návštevnosťou, a pretože tomu tak nemôže byť nastálo, vsadia práve na linkbuilding, alias vytváranie spätných odkazov, ktoré sa umiestňujú v rámci optimalizácie pre internetové vyhľadávače na iné weby s úmyslom priviesť odtiaľ nových návštevníkov.

Takéto spätné odkazy majú veľký potenciál. Ľudí, ktorí na ne môžu niekde kliknúť, môže byť neskutočne veľa, a čim lepšie sa táto možnosť využije, tým lepšie.

Neznalí majitelia webov sa teda pokúšajú umiestniť odkazy na svoj web kamkoľvek, kam sa to len dá. Ale aj pre takéto odkazy platia určité pravidlá, a tak podobné počínanie nie je vždy úspešné, či môže byť aj sankcionované internetovými vyhľadávačmi, čo nikto cudný nechce.

A preto tí, čo sú obraze, vsádzajú na pomoc odborníkov na tvorbu takýchto spätných odkazov. Tých, ktorí vedia, ako a kam umiestniť odkaz, aby to bolo maximálne výhodné.

A pretože dokážu dobre umiestnené odkazy pritiahnuť nemálo zvedavcov, stal sa už linkbuilding neodmysliteľnou súčasťou optimalizácie pre internetové vyhľadávače. A s jeho pomocou sa zoženú nielen návštevníci priamo z webov iných, ale prospeje to aj umiestneniu webu v internetových vyhľadávačoch. A to je skvelé pre akýkoľvek web bez rozdielu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol