zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Obchod, ktorý bude prosperovať

Len malý detail na doplnenie. E-shop je samozrejme skvelá vec, najmä ak sa zaoberáte predajom, ale stále sa jedná o webové stránky, kde sa budú klienti rozhodovať, či kúpia alebo nekúpia produkt. Lenže ani to nestačí, pretože e-shop je nielen pre ľudí, ale tiež musí byť po SEO stránke vhodný na to, aby váš obchod vôbec niekto našiel.


Základy SEO v online obchode


• Potrebujete perfektný názov, ktorý bude zameraný na názov produktu alebo jeho výrobcu, značky. Pokiaľ sa jedná o nejakú súčiastku, potom je dobré uviesť aj SKU (Stock Keeping Unit), je to unikátny kód pre konkrétny produkt – napríklad čiarový kód a aj ten používatelia hľadajú.


• Nesmiete podceniť popis produktu. Pozor popis výrobcu dáva kde kto, to už veľmi zaujímavé nie je, hoci je to potrebné. Lenže v očiach Googlu budete dosahovať nízku kvalitu a váš obsah bude duplicitný. To vám práve v umiestnení veľmi nepomôže. Ak si neviete rady, je možné použiť SEO plugin Yoast WooCommerce, ktorý ponúka všetko potrebné s obsahom špecifickým pre produkt a SEO analýzou, ktorá vám pomôže vytvoriť skvelé opisy produktov. A tým pádom aj zaujímavé pre vyhľadávače.


• Určite sa oplatí jedinečné a originálne meta popisky.


• Tiež určite pri založení e-shopu je nutné popremýšľať o ľahko zapamätateľnej URL adrese. Dokonca je veľmi vhodné použiť aj názov produktu, ale zase na druhú stranu by mala byť krátka a jednoduchá, pretože potom si vás vyhľadá viac záujemcov.


• Na rad prídu aj vysoko kvalitné optimalizované obrázky a samozrejme so správnym textom, aspoň s názvom produktu. Tu sa určite presadíte vo vizuálnom vyhľadávaní. Pokiaľ samozrejme máte video, tak neváhajte, aj pre neho je tu priestor.


Mimochodom aj UX – čo je skratka pre užívateľskú skúsenosť je dôležitou súčasťou SEO. Nezabudnite na štruktúrované dáta, recenzie, časté otázky zákazníkov a skrátka sa sústreďte na pravidelné SEO, ktoré vám pomôže udržať e-shop v chode.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol