zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nové kreatívne tipy

Kto na Instagrame už pracuje, tak vie, že sa skutočne oplatí sústrediť na novinky, pretože tie algoritmus jednoducho miluje. A ak ste ešte neskúsili Instagram Reels, tak rozhodne ste pozadu a tiež je úplne možné, že ste mohli zaznamenať vaše klesajúce dosahy. Pokiaľ na chvíľu zostaneme pri Instagrame Reels, tak sa mu rozhodne nedá uprieť, že je to najviac fungujúci formát, pri ktorom rozhodne čísla klesať nebudú, ale práve naopak. Napriek tomu sa treba na niektoré postupy sústrediť a venovať im pozornosť.


• Prvých pätnásť sekúnd má obrovský potenciál a rozhodne sa nesmie v tejto krátkej sekvencii podceniť kvalita.


• Nepoľavujte a na začiatku musíte mať na pamäti, že je potrebné pokračovať aj v ďalšom tvorení a plánovaní. Môže sa totiž stať, že sa počet oslovených používateľov ešte zníži, nie všetkých bude zaujímať vaše prezentácie.


• Nebojte sa videí, dajú sa totiž jednoducho zostrihať a používateľom Instagramu sa tak predloží to najzaujímavejšie.
Zaujímavá podporná sada videí


Instagram spustil novú sadu videí práve v rámci projektu We Create. Ako sa zdá, tak malé alebo stredné firmy majú istú podporu, najmä ak práve chcú využiť Instagram Reels, ktorý má samozrejme ideálny potenciál, ako pomoc firmách v raste. Niektorí sa s ním už mohli zoznámiť a to keď v prvej fáze sa zameral na podporu firiem, ktorých vlastníkmi boli černosi a teraz sú to zase napríklad spoločnosti, ktoré vlastnia a spravujú ženy. Avšak inšpiráciu si môže pobrať z videí ktokoľvek.


Páči alebo nepáči


Nie je potrebné ani dlho predstavovať komentovanie videí. Pliecka hore, dole, srdiečka alebo výraz údivu, to je celkom bežné vyjadrenie, avšak najväčšiu váhu v tomto prípade už nemajú srdiečka. Dôležitejšie je zdieľanie alebo ukladanie. Avšak výnimku môžu tvoriť powerliky, ktoré vás môžu poslať na popredné pozície vo vyhľadávaní. Jedná sa o like od väčších profilov vo vašej oblasti záujmu alebo niche.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol