zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Niekedy stačí osloviť len okolie

Internetové stránky sa vytvárajú preto, aby plnili určité poslanie. Spravidla je sprostredkovanie kontaktu medzi ich prevádzkovateľmi a ostatnými ľuďmi a určitý efekt, ktorý má toto prepojenie priniesť. Ale zatiaľ čo niekedy je vhodné osloviť ľudí po celom svete a vítaný je tu každý návštevník, inokedy stačí osloviť len ľudí z celkom blízkeho okolia a tých vzdialenejších možno ignorovať. Pretože napríklad niektoré podnikania môžu prinášať úžitok všetkým, zatiaľ čo v mieste pôsobiaci remeselníci nepotrebujú zákazníkov, ku ktorým by už aj tak nedokázali dôjsť.
Keď sa má o niektorých stránkach dozvedieť celý svet, je logické, že sa oplatí využiť optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. A keď stačí vzbudiť dostatok záujmu len v najbližšom okolí, je lepšie miestne alebo lokálne SEO. Čo nie je jedno a to isté, akokoľvek tu pochopiteľne početné podobnosti sú.
A ako sa optimalizuje pre internetové vyhľadávače, keď ide o to presadiť sa iba v obmedzenej oblasti? Keď je záujem napríklad len o určitý región alebo dokonca iba o nejaké mesto či jeho časť? V zásade ide o to, aby sa takéto stránky zobrazovali vo výsledkoch miestneho vyhľadávania, čo znamená potrebu využívať napríklad lokálne používanú reč, kľúčové slová, metadáta a miestne spätné odkazy a citácie. Je vhodné vytvárať vstupné stránky práve pre danú lokalitu, ktorá má byť oslovená, ideálne je dokonalé využívanie služby Moja firma na Google, užitočné sú aj miestne recenzie, aj kľúčové slová založené na danej polohe.
Avšak podceniť samozrejme nemožno ani obsah, ktorý je miestne špecifický, a to či už ide o grafiku, videá, blog a podobne.
Aj keď teda chce niekto uspieť so svojimi internetovými stránkami iba lokálne, potrebuje obvykle pomoc zo strany optimalizácie pre internetové vyhľadávače. A rozhodne neuškodí, keď niekto, kto takú pomoc potrebuje, využije komplexnú platformu Ranktracker pre práve takú efektívnu SEO.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol